İndesign resim şeklinde PDF çıktı

InDesign - İndesign resim şeklinde PDF çıktı ...

kayasey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayasey

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. İndesign de hazırlanmış 600 sayfalık bir döküman var elimde. Bunu PDF e çevirmek istiyorum fakat istediğim PDF in her bir sayfasının düzenlenebilir formada olması yerine resim formatında olmasını istiyorum. (Baskıya verdiğim matbaanın PDF i düzenleyip korsan baskı yapmasını engellemek için) Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kayasey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayasey

Grafiker / Ankara

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisi olan yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2012 #3
Arkadaşlar merhaba. İndesign de hazırlanmış 600 sayfalık bir döküman var elimde. Bunu PDF e çevirmek istiyorum fakat istediğim PDF in her bir sayfasının düzenlenebilir formada olması yerine resim formatında olmasını istiyorum. (Baskıya verdiğim matbaanın PDF i düzenleyip korsan baskı yapmasını engellemek için) Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen.
Eğer kastettiğiniz dokümanın editlenmemesi ise şunları yapabilirsiniz.

indesignda pdf'yi oluştururken "security" bölümünden gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz ve böylece dokümanın editlenmeden basılmasını sağlarsınız ya da bütün yazıları konvert eder ve baskıya o şekilde yollarsınız ya da kaydettiğiniz pdf dokümanını acrobat vasıtasıyla tekrar tif olarak kaydeder ve baskıya o şekilde gönderebilirsiniz ama 600 sayfa olduğunu düşünürsek oldukça yüklü bir yer tutacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 31-05-2012 #4
korsan baskı yapacak kişi o işi her türlü yapar. güvenliğinden emin olduğunuz bir matbaa ile çalışın. Ya da bastıracağınız işi adınıza tescil ettirin.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap