InDesign ve OpenOffice sorunu

InDesign - InDesign ve OpenOffice sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Ben InDesign Cs6 kullanıyorum, OpenOffice Calc'den bir metin kopyalamak ve bu kopyalanan metni InDesign yapıştırmak istiyorum, ne yaptıysam kopyala/yapıştır olmuyor. Bu konudaki çözüm bazındaki görüşlerinizi bekliyorum....

Cym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cym

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Ben InDesign Cs6 kullanıyorum, OpenOffice Calc'den bir metin kopyalamak ve bu kopyalanan metni InDesign yapıştırmak istiyorum, ne yaptıysam kopyala/yapıştır olmuyor.
Bu konudaki çözüm bazındaki görüşlerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kopyala/yapıştır olmaması çok ilginç, isterseniz dosyayı farklı kaydet seceneklerinden "Microsoft Office Excel 97-2003 Çalışma Sayfası " secin ve kaydedin ardından InDesign /File/ Place ile çalışmanıza ekleyin
Bu mesajdan alıntı yap
ruabay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruabay

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2015 #3
Belki font ile ilgilidir. OpenOffice'de fontunuzu OpenType bir font yapıp öyle deneyin. Bir de command+D (ctrl+D) ile direkt belgeyi yerleştirmeyi deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap