inDesign yardım

InDesign - inDesign yardım ...

inDesign yardım
Ramazan3457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ramazan3457

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

inDesign yardım

Alt 05-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar inDesign den Staj dönem ödevim var çok önemli olan bu ödevim en az 50 sayfa ve ben ödevimi bulmadak zorlanıyorum ödevim inDesign ve tasarım hakkında detaylı bir bilgi bulmak eger varsa bi link bil site her hangi biyer lütfen yardımcı olurmusunuz...simdiden tşk ederim...??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanateseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanateseri

Grafiker / Adıyaman

Alt 29-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İndesign' da yazıya ve yaptığımız şekillere nasıl renk vereceğiz nette bir türlü bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2012 #3
merhaba arkadaşlar inDesign den Staj dönem ödevim var çok önemli olan bu ödevim en az 50 sayfa ve ben ödevimi bulmadak zorlanıyorum ödevim inDesign ve tasarım hakkında detaylı bir bilgi bulmak eger varsa bi link bil site her hangi biyer lütfen yardımcı olurmusunuz...simdiden tşk ederim...??
ben olsam türkçe bir kullanım klavuzu bulup, özet çıkartır, resimsiz yerleri resimleyerek küçük bir katalog yapardım
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2012 #4
İndesign' da yazıya ve yaptığımız şekillere nasıl renk vereceğiz nette bir türlü bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden Teşekkürler.
F5 tuşuna bas. Renkler açılır. Devamını kendin çözersin. Çözemezsen haber ver anlatayım.

Eğer ordan açılmazsa Window/Colour/Swatches
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2012 #5
nasıl bulunmaz..neredeyse milyonlarca sayfa var bunlarla ilgili. Üstelik 10 sn karıştırsan programı sende bulursun cevabını..
Bu mesajdan alıntı yap