Indesign Yıllık Projesi Sayfaları Boş Gözüküyor

InDesign - Indesign Yıllık Projesi Sayfaları Boş Gözüküyor ...

TrueArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TrueArtist

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Indesign da bir yıllık projesi hazırlıyorum. Projedeki belli bir aralıktaki sayfalardan yaklaşık 11 12 sayfa bir anda boş gözükmeye başladı. Yerleştirdiğim profil fotoları, yıllık yazıları, harici fotolar tamamen kayboldu şu an sayfalar boş(beyaz) olarak gözüküyor(Ancak Layer'lar silinmemiş olarak duruyor) . Master sayfasında herhangi bir değişiklik yapmadığımı hatırlıyorum. Zaten yapmış olsam sanırım diğer onlarca sayfaya aynı değişiklik uygulanırdı. Ek olarak bazı çalışma alanları (sayfaların bulunduğu alan) aşağa doğru genişliyor(Resimde göreceğiniz gibi). Henüz indesign da çok yeniyim o yüzden bu sorunları tam olarak nasıl çözeceğimi anlayamadım? Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TrueArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TrueArtist

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kusura bakmayın resim eklenmemiş ekran görüntüsü burada ..
http://www.imageto.org/images/XMgpJ.png
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2016 #3
Indesign da bir yıllık projesi hazırlıyorum. Projedeki belli bir aralıktaki sayfalardan yaklaşık 11 12 sayfa bir anda boş gözükmeye başladı. Yerleştirdiğim profil fotoları, yıllık yazıları, harici fotolar tamamen kayboldu şu an sayfalar boş(beyaz) olarak gözüküyor(Ancak Layer'lar silinmemiş olarak duruyor) . Master sayfasında herhangi bir değişiklik yapmadığımı hatırlıyorum. Zaten yapmış olsam sanırım diğer onlarca sayfaya aynı değişiklik uygulanırdı. Ek olarak bazı çalışma alanları (sayfaların bulunduğu alan) aşağa doğru genişliyor(Resimde göreceğiniz gibi). Henüz indesign da çok yeniyim o yüzden bu sorunları tam olarak nasıl çözeceğimi anlayamadım? Teşekkürler..
1-farklı layerlı alanlar var mı? Varsa ilgili layer kapalı olabilir
2-çalışma alanlarındaki anormal genişlikler oralarda biryerlerde bir nesne varsa olur, bir metin alanı, minik bir vektör parçası, resim vb. İlgili sayfadayken select all derseniz görüş alanı dışında kalan nesnelerin yerlerini belirleyebilirsiniz .
Bu mesajdan alıntı yap