İndesign6 da Soru Kitapçığı hazırlama

InDesign Soru ve Sorunlarınız - İndesign6 da Soru Kitapçığı hazırlama ...

sefikaerkut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sefikaerkut

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar..ben uzun bir aradan sonra (12yıl) tekrar işe girmek için başvuruda bulundum.. indesing programı ve fotoshop programı kullanarak (eğimini kurs ile 5 yıl önce almıştım) soru kitapçığı hazırlamam istendi..hazır yapılmış olan test kitap sayfalarını hazır verilen şablonlara aynen geçirmem gerekiyor..benim istediğim bunu nasıl yapacağım konusunda mümkünse görüntülü veya açıklamalı bilgi verilmesi..bu konuda yardımcı olacağını umuyorum..kısa bir sürem kaldı..var olan bilgilerimi de güncelleyerek vereceğiniz bilgilere ihtiyacım var..şimdiden teşekkür ediyor ve bekliyorum..saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 12-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Soru kitapçığı testlerdeki şıklara göre farklı stil hazırlaman gerekiyor. Bunun için stil bilgin iyi olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
sefikaerkut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sefikaerkut

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-10-2016 #3
teşekkür ederim cevap verdiğiniz için..ancak sitil sonraki aşama..ben ilk aşamaları öğrenmek istiyorum..örneğin soru numaraları ve cevaplar aynı hizada en hızlı şekilde nasıl yapabilirim vs. gibi..teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap