INDESIGN'da dizgi işleri...

Sonuçlanan İlanlar - INDESIGN'da dizgi işleri... ...

TereddüT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm yayınlarımızı kendi bünyemizde çıkartıyor ve dışarıya ekstra işler vererek de çalışmalar yapıyoruz. Firma olarak yayınlarımızı INDESIGN programında çalışmaya başladığımız için program değişikliği sebebiyle ekibimizde yer alacak yeni tam arkadaşları arıyoruz.

Indesign programına TAM OLARAK hakim, kitap ve dergi dizgilerini freelance olarak yapacak ve yaptığı işbaşına ücret ödenecek, zamanında iş teslimi yapabilecek freelance arkadaşlar arıyoruz...

İLETİŞİM İÇİN:
********* adresine "FREELANCE İŞ İLANI" başlığı ile CV'niz ile başvurmanız gerekmektedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2010 #3
Selamlar acaba ilaniniz guncelligini koruyor mu? Mailden olumlu yada olumsuz herhangi bir donus alamadim birde burdan deneyeyim dedim. Iyi gunler

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2010 #4
Arkadaşlar ilanımız güncelliğini an itibariyle koruyor.
Size dönüş yapılmamış ise:
-E-postanız elimize ulaşmamış olabilir
ya da;
-mailinizde FREELANCE iş için başvurduğunuzu bildirmemiş olabilirsiniz. (Diğer iş ilanımız için başvurduğunuzu düşünmüş olabiliriz)
-İstanbul dışından başvurmuş iseniz veya ikametiniz istanbul dışı görünüyorsa ilanınızı değerlendirme dışı bırakmış olabiliriz.

Tüm bunları yapmamanıza rağmen size dönüş yapmamış isek o zaman lütfen cv nizi bir daha ve fiyat teklifiniz ile birlikte bize iletiniz.
fiyat teklifinizi 100-250-500-1000-1500 sayfalık sözel ve sayısal içerikli kitaplara göre ve bunların tahmini / ortalama iş teslim sürelerini de yazarak iletiniz.
Örnek:
100 sayfalık Indesign dizgisi - sözel - xxx lira - xxx gün
100 sayfalık indesign dizgisi - sayısal - xxx lira - xxx gün

gibi...

iyi günler dilerim.

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2010 #5
Selamlar, ikinci mesajinizda yazdiginiz tum adimlara uygun sekilde ikinci defa mail attim hatta mail serverinizden mailimin size ulastigina dair otomatik cevap maili de geldi ama sizden yine bir donus olmadi. Bazen benim mail serverimda da sorun oluyor o yuzden bu sekilde buradan sizi rahatsiz ediyorum.

Iyi gunler dilerim

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2010 #6
Selamlar, ikinci mesajinizda yazdiginiz tum adimlara uygun sekilde ikinci defa mail attim hatta mail serverinizden mailimin size ulastigina dair otomatik cevap maili de geldi ama sizden yine bir donus olmadi. Bazen benim mail serverimda da sorun oluyor o yuzden bu sekilde buradan sizi rahatsiz ediyorum.

Iyi gunler dilerim
Berlaquettin;
Bir çok mail alıyor ve değerlendiriyoruz. Bana özel mesajdan email adresinizi veya adınızı iletirseniz maillerinizin durumunu size bildirebilirim.

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2010 #7
ozel mesaj yazamiyorum ne yazik ki ama buradan yazabilirim adim Ersan BOSTANCI durumu mail olarak yazmak isterseniz de mail adresim ********* tesekkur ederim. Iyi gunler