İndesign'da font sorunu

Fontlar - İndesign'da font sorunu Sponsorlu Bağlantılar İndesignCS4'te bir dosyayı CS3 kaydedip başka bir bilgisayarda açtığımda otf uzantılı olan fontta Türkçe karakterler bozuk çıkıyor. Nedeni acaba ne olabilir?...

İndesign'da font sorunu
kerimanG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimanG

Hiç Biri / İstanbul

İndesign'da font sorunu

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İndesignCS4'te bir dosyayı CS3 kaydedip başka bir bilgisayarda açtığımda otf uzantılı olan fontta Türkçe karakterler bozuk çıkıyor. Nedeni acaba ne olabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İndesignCS4'te bir dosyayı CS3 kaydedip başka bir bilgisayarda açtığımda otf uzantılı olan fontta Türkçe karakterler bozuk çıkıyor. Nedeni acaba ne olabilir?
büyük bir ihtimalle tamamen ingilizce oluşundan kaynaklanıyor birde fontun türkçe gösterilmiş olması gerekiyor türkçe olsada bu değişiyor ben corel kullanıyorum ama eğer bu söylediklerimde de corelde aynı şeyi yapıyor
mesela sizin değişen fontunuz hangisi ise yükleyin bir bakıyım belki dediklerimle aynıdır.... iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap