indesign'da master page i page transitions dan muhaf tutmak

InDesign Soru ve Sorunlarınız - indesign'da master page i page transitions dan muhaf tutmak ...

mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar, indesign'da master page i diğer sayfa içeriğinden ayrı tutup sayfalar arasında gezinirken sayfa içlerine transition uygulayıp master page e uygulamamam mümkün mü. bi tür slayt düşünün. arka plan sabit dursun öndeki resimler değişirken transition olsun. ama arka planda ve butonlarda olmasın. mümkün mü mümkünse nasıl yapılır? denedim biraz. page transitions daki apply to all spreads i kaldırdım. ama bu sefer master pagein bi kısmına uyguladı(tıkladığım butona); gerisine uygulamadı. yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Masterde açtığınız alana normal sayfada müdehale etmek isterseniz CTRL + SHIFT tuşlarına basarak tıkladığınızda masterden ayrılmış olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
mierve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mierve

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-04-2011 #3
Masterde açtığınız alana normal sayfada müdehale etmek isterseniz CTRL + SHIFT tuşlarına basarak tıkladığınızda masterden ayrılmış olacaktır.

peki master da değişiklik yapıp o sayflarda da uygulamk istediğimde ne yapmam gerekiyor çünkü değişiklikleri o sayfalara uygulamıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2011 #4
peki master da değişiklik yapıp o sayflarda da uygulamk istediğimde ne yapmam gerekiyor çünkü değişiklikleri o sayfalara uygulamıyor
Master de değişiklik yaptığınızda normal sayfada da uygulanmış olması gerek, eğer ctrl + shift e basarak masterden ayarladığın nesneyle oynadıysanız masterden sonradan yaptığınız değişiklik kabul görmeyecektir.
Bu mesajdan alıntı yap