İndesignda Montaj Yapmak

InDesign Soru ve Sorunlarınız - İndesignda Montaj Yapmak Sponsorlu Bağlantılar Tasarımı ve dizgisi başka yerde yapılmış bir kitapçık/kelime kartı kitabı geldi. 143 sayfa ve 6x9 cm ebatında 2li sayfalar halinde hazırlanmış (spread) bunu 41x57 ye montajlamam gerekiyor ama ...

İndesignda Montaj Yapmak
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

İndesignda Montaj Yapmak

Alt 01-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımı ve dizgisi başka yerde yapılmış bir kitapçık/kelime kartı kitabı geldi.

143 sayfa ve 6x9 cm ebatında

2li sayfalar halinde hazırlanmış (spread)

bunu 41x57 ye montajlamam gerekiyor ama ikli sayfa halinde hazırlanan id dosyasını nasıl bu montaja oturtacağım bilemiyorum

sayfalar kitap şeklinde olmayacak kart şeklinde her 2 sayfa bir kart olacak (önlü arkalı) ama sayfa numaraları var bu yüzden revolta yapmayı düşünüyorum.

önerilerinize ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

trifolium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trifolium

Eğitimci / İstanbul

Alt 27-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesign montaj programı değildir onla bu işi yapamasın. Bunu anca Prebs Creo gibi bir program ile yapabilirsin.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
dartalman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dartalman

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #3
öncelikle spread den ayırmalısın daha sonra montaj şablonunu indesign da hazırlayıp sayfaları tek tek çağırailirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
indesign sayfa montaj