ındesign'da resim vb. Figürleri sayfaya nasıl gömebilirim ?

InDesign - ındesign'da resim vb. Figürleri sayfaya nasıl gömebilirim ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar indesign'da resmi yada şekili sayfa içine yerleştirmek istiyorum ama nasil oldugunu bilmiyorum ve lutfen daha sonra hangi komutla icerisinden cıkaracağımıda soylerseniz sevinirim. :worried:...

jr.duygu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jr.duygu

Grafiker / Ankara

Dosya23

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar indesign'da resmi yada şekili sayfa içine yerleştirmek istiyorum ama nasil oldugunu bilmiyorum ve lutfen daha sonra hangi komutla icerisinden cıkaracağımıda soylerseniz sevinirim. :worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Daha net açıklarsanız bir cevap verebilirim..
Dökümana resmi nasıl çekeceğinizi soruyorsanız
File < Place
Çektiğiniz resimle ilgili işlem yapmak istiyorsanız Tools'da siyah ok'a tıklayın resmin dışıyla ilgili işlem yaparsanız
Çektiğiniz resmin kendisiyle (resmin içten oynamalarını) ilgili işlem yapmak istiyorsanız Tools'da beyaz ok'a tıklayıp yapabilirsiniz.
Eğer ki;
beyaz ok ile kopyaladığınız/kestiğiniz resmi, var olan alana resmi yapıştırmak istiyorsanız Edit < paste intro menülerini kullanabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
whampir19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

whampir19(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2009 #3
elma+alt+v macler için
ctrl + alt+ v pcler için kısayoları
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
indesign'da