ındesıgnda tek sayfa içinde birden fazla sayfa numarası oluşturma

InDesign - ındesıgnda tek sayfa içinde birden fazla sayfa numarası oluşturma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Konuyu yazıya dökmedim video oluşturdum linkide aşağıda beğenilerinize sunuyorum. Lütfen videomun yararlı olduğunu düşünürseniz beğenmeyi ve abone olmayıda unutmayın derslerin devamı gelecek teşekkür ederim. Eğer indesignda ...

teachingvirtual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teachingvirtual

Grafiker / Antalya

Alt 18-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

Konuyu yazıya dökmedim video oluşturdum linkide aşağıda beğenilerinize sunuyorum. Lütfen videomun yararlı olduğunu düşünürseniz beğenmeyi ve abone olmayıda unutmayın derslerin devamı gelecek teşekkür ederim. Eğer indesignda farklı konularda sormak istediğiniz bir konu olursa burdan paylaşabilirsiniz cevaplamaya çalışırım. Herkese başarılar, yorumlarınızıda bekliyorum..

https://youtu.be/Dg4bk-q-ATk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım elinize, dilinize sağlık... Tek eleştiri "diğer videonuza da baktım, bu videoya özel değil"; daha yüksek sesle, az daha çoşkulu olursa çok daha güzel olur. Duyulmuyor net olarak, sesi açsan da az biraz uyku isteği geliyor. Boş konular değil cidden.
Bu mesajdan alıntı yap