indesign'dan pdf yaptığımda sol sayfalardaki numararı görmüyor

InDesign Soru ve Sorunlarınız - indesign'dan pdf yaptığımda sol sayfalardaki numararı görmüyor ...

kibritkutusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibritkutusu

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

indesign'dan pdf yaptığımda sol sayfalardaki sayfa numaraları nedense gözükmüyor.. nerede hata yapıyorum acil yardım !:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi sürüm, master sayfanızın özellikleri, iş convertli mi? gibi bi dünya durum var daha açıklayıcı olursanız yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajdan alıntı yap
kibritkutusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibritkutusu

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #3
Hangi sürüm, master sayfanızın özellikleri, iş convertli mi? gibi bi dünya durum var daha açıklayıcı olursanız yardımcı olmaya çalışırız.
CS4 kullanıyorum, iş convertli değil, iş bana dışardan geldi ben sadece bir iki düzeltme yaptım baskıya gidecek ama pdf yaptığımda ne yazıkki sol sayfaların numaralarını görmüyor :s nedenini anlayamadım doğrusu, benim kendi yaptığım işlerde böyle bir problemle karşılaşmadım, sanırım biyerlerde ayarı var ve ben bulamıyorum !

yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler...:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-07-2010 #4
Belki masterin bulunduğu layerlarda bir karışıklık olmuştur iki adet layer vardır biri altta kalıyordur aklıma bu geldi şimdi. Yada çok daha özl bir durum numaraların hazırlandığı sayfada bir iktirme wrap kalmış olabilir yanlışlıkla bazen olabiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2010 #5
Dökümanın görüntüsünü paylaşırsanız daha net cevap alabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap