Indesign'de fotoğrafı sürükleyerek atma sorunu

InDesign - Indesign'de fotoğrafı sürükleyerek atma sorunu ...

harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı geceler herkese,

Benim bir sıkıntım var. Indesign'ı eklenti sıkıntıları yüzünden silip tekrar yükledim ve sonrasında dosyaları sürükle bırak yöntemi ile atamamaya başladım. İlla place komutunu kullanmam gerekiyor.

Çözümünü bilen yazarsa çok dua ederim Indesign'de fotoğrafı sürükleyerek atma sorunu

Yardım edebilecek kimse yok mu? Hala sorunumu çözemedim

Yardımcı olmadığınız için teşekkür ederim!!!

Aynı sorunu illaki birileri yaşayacak ve ben çözüm olarak cs6 sürümüne dönerek çözdüm (CC kullanıyordum) siz de önceki sürümlere dönerek (belki içiniz rahat etmeyecek ama) çözebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mini bridge ile deneyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2016 #3
Yardımcı olmadığınız için teşekkür ederim!!!

Aynı sorunu illaki birileri yaşayacak ve ben çözüm olarak cs6 sürümüne dönerek çözdüm (CC kullanıyordum) siz de önceki sürümlere dönerek (belki içiniz rahat etmeyecek ama) çözebilirsiniz.
Bende CC sürümü var ama dediğiniz sorunu hiç yaşamadım, daha öncesinde çalışıp sonradan çalışmamaya başladıysa fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir. Linkte kısa bir açıklama mevcut

İndesign Mac de Fabrika Ayarları ile başlamak (Yardım)
Bu mesajdan alıntı yap
harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2016 #4
Mini bridge ile deneyebilirsin.
Teşekkürler ama place etmenin birsürü yolu var. file>place yolu ile alabiliyorum. Ama ben kafama taktım neden son güncellemede olmuyor diye

Bende CC sürümü var ama dediğiniz sorunu hiç yaşamadım, daha öncesinde çalışıp sonradan çalışmamaya başladıysa fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir. Linkte kısa bir açıklama mevcut

İndesign Mac de Fabrika Ayarları ile başlamak (Yardım)
Teşekkürler ama birçok defa ayarları sıfırladım ayrıca yeniden yükledim 2 defa. Ama olmadı. Son güncellemede mi sıkıntı var acaba. Atmak istediğimde resimdeki gibi bir imleç gözüküyor

#ThreeBuddha

Teşekkürler ama birçok defa ayarları sıfırladım ayrıca yeniden yükledim 2 defa. Ama olmadı. Son güncellemede mi sıkıntı var acaba. Atmak istediğimde resimdeki gibi bir imleç gözüküyor

Bu mesajdan alıntı yap