İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba?

InDesign - İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhabalar. İndesign ile daha bugün tanıştım ve bir gazete örneği yaptım. Sizce olmuş mu Ustadlardan eleştirilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler....

MuhammedK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuhammedK

Webmaster / Gaziantep

Alt 01-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar.
İndesign ile daha bugün tanıştım ve bir gazete örneği yaptım. Sizce olmuş mu Ustadlardan eleştirilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk gün buluştuma nazaran iyi bir başlangıç, burada basılı birçok gazete tasarımına göre iyi. Hataların çok... Espaslar, boşluklar falanı filanı... İlk deneme için iyi çalışmaya devam...
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2012 #3
sayfa 12yi yayınlayabilirmisin acaba? İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

MuhammedK

Webmaster / Gaziantep

Alt 01-08-2012 #4
İlk gün buluştuma nazaran iyi bir başlangıç, burada basılı birçok gazete tasarımına göre iyi. Hataların çok... Espaslar, boşluklar falanı filanı... İlk deneme için iyi çalışmaya devam...
Teşekkür ederim yorumun için. Espaslar ve boşluklardan sonraki falanı filanı da açıklarsan sevinirim İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba? Öğrenmek istiyorum amacım eleştiri almaktı zaten.
sayfa 12yi yayınlayabilirmisin acaba? İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba?
Bu tasarımı sadece "Ben bu işi yapabilir miyim?" sorusunun cevabını bulmak için yaptım. Yazıların orada sadece görüntü olarak duruyor yani. : )
Bu arada InDesign'de yeniyim. 5 Yıllık bi Photoshop geçmişim var belki de ondan bu kadar çabuk ısındım.
Tekrar teşekkürler yorumlarınız için. Yanlışlarımı söylemeniz işime gelir bu arada.
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2012 #5
Başarılar dilerim çok kısa zamanda çözeceğin bariz belli yolun açık olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

MuhammedK

Webmaster / Gaziantep

Alt 01-08-2012 #6
Başarılar dilerim çok kısa zamanda çözeceğin bariz belli yolun açık olsun.
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Umarım dediğin gibi kısa zamanda çözerim. İyi çalışmalar İndesign'de yaptığım bu çalışmayı üstadlar eleştirebilir mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

MuhammedK

Webmaster / Gaziantep

Alt 02-08-2012 #7
Şu sayfanın eksiklerini bana sıralayacak hiç ustad yok mu yani : )
Bu mesajdan alıntı yap