İndesın dergi dizgisi

InDesign - İndesın dergi dizgisi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar ındesıng programını az bıraz kullanıyorum.yalnız dergi dizgisi hakkında bılgım yok Quark programınında yardımıyla dizginin yapılacagını okudum.bu konu ıcın herhangı bır vıdeo ders var mıdır?yada baska onerebılecegınız bırsey ...

İndesın dergi dizgisi
mtnshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtnshn

Grafiker / İstanbul

İndesın dergi dizgisi

Alt 17-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar ındesıng programını az bıraz kullanıyorum.yalnız dergi dizgisi hakkında bılgım yok Quark programınında yardımıyla dizginin yapılacagını okudum.bu konu ıcın herhangı bır vıdeo ders var mıdır?yada baska onerebılecegınız bırsey benım bu dızgıyı 1 ay ıcınde ö lazım...yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkur edıyorum..umarım derdımı anlatabılmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yesimDesgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yesimDesgin

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben senin tam olarak derdini anlayamadim. indesign'i az cok biliyorsan dergiyi neden quarklan yapmak istiyorsun?
istersen mesaj at, quark'i kullanali 13 sene oldu ama indesignda yardimci olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
mtnshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtnshn

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2012 #3
ben senin tam olarak derdini anlayamadim. indesign'i az cok biliyorsan dergiyi neden quarklan yapmak istiyorsun?
istersen mesaj at, quark'i kullanali 13 sene oldu ama indesignda yardimci olabilirim.
Mail attım size çok tşk.ler
Bu mesajdan alıntı yap