İndesing cs5 te slideshow yapmak

InDesign - İndesing cs5 te slideshow yapmak Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar ipad için bir ebook yapmak istiyorum fakat slideshow nasıl yapıcagımı bulamadım.Beni bilgilendiriseniz sevinirim. şimdiden tesekurler...

RIZALDO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RIZALDO

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar ipad için bir ebook yapmak istiyorum fakat slideshow nasıl yapıcagımı bulamadım.Beni bilgilendiriseniz sevinirim.

şimdiden tesekurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam birden fazla yazılım ve teknik işin içine giriyor. Öncelikle ipada arktarmak için ne gerekiyor emin değilim ama bazı air uygulamaları ve illustratorle direkt ipad uygulamaları yapılabildiğini biliyorum.

indesingde bunu iki türlü yapabilirsin eğer page özelliklerini incelersen orada sayfalarda geçiş özelliği verilebildiğini görürsün bunun çıktısını pdf veya swf olarak verebilirsin.

2. olarak da sadece cs5 de ileri animasyon özellikleri geldi. adobegunlugu.com sitesini incelersen konu ile ilgili videolar bulabilirsin. Gayet güzel slide showlar hazırlayabilirsin. Çıkışı pdf, swf ve farklı formatlarda verebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
RIZALDO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RIZALDO

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-08-2010 #3
bilgi için tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap