İndesing CS6 ile HTML sayfalar hazırlamak

InDesign - İndesing CS6 ile HTML sayfalar hazırlamak ...

dusuneninsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dusuneninsan

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, ben indesing cs6 yı kullanarak hazırladığım makaleleri html olarak export etmek istiyorum. Sonra bu html sayfaları web siteme inport etmek istiyorum.

HTML export işlemini yapıyorum. Ancak resimlerin ve metinlerin yerleri değişiyor. Yeniden düzenleme yapmak gerekiyor. Bu düzenlemeye gerek kalmadan export işlemini nasıl yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 05-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pek tavsiye etmem boyle yapmani.. Cok saglikli ve duzgun HTML cikardigini zannetmiyorum Indesign'in. Ama bu sekilde export edip Dreamweaver'dan duzeltebilirsin yerlerini. Export yaparken 'based on page layout' opsiyonunu kullaniyosan tabi. Onu yapmadiysan oyle dene bide bence.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2015 #3
Merhaba, ben indesing cs6 yı kullanarak hazırladığım makaleleri html olarak export etmek istiyorum. Sonra bu html sayfaları web siteme inport etmek istiyorum.

HTML export işlemini yapıyorum. Ancak resimlerin ve metinlerin yerleri değişiyor. Yeniden düzenleme yapmak gerekiyor. Bu düzenlemeye gerek kalmadan export işlemini nasıl yapabilirim.
Adobe muse kullanın, arayüzü hemen hemen indesign ile aynı ve sayfaları hazırlarken linkleri, butonları, videoları kolayca yerleştirip önizleme özelliği sayesinde webde nasıl çalıştığını görebiliyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap