Indesingda sayfa yi baska bir IND ye tasidigimizda sorun oluyor

InDesign - Indesingda sayfa yi baska bir IND ye tasidigimizda sorun oluyor ...

ahm07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahm07

Grafiker / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Indesignda hazirladigim bir sayfayı baska bir indesign belgesi açıp ordaki sayfaya tasidigimda fontlar değişiyor. Ornegin orjinal sayfadaki font LATO Light ise diger dokumana yapistirdigim sayfada font LATO Regular oluyor. Bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zaratt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaratt

Matbaacı / Ağrı

Alt 1 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende de aynı problem var, can sıkıcı.
Bu mesajdan alıntı yap
zaratt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaratt

Matbaacı / Ağrı

Alt 1 Hafta önce #3
Bende de aynı problem var, can sıkıcı.
Tutuapp 9apps Showbox
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 3 Gün önce #4
Merhaba,

Indesignda hazirladigim bir sayfayı baska bir indesign belgesi açıp ordaki sayfaya tasidigimda fontlar değişiyor. Ornegin orjinal sayfadaki font LATO Light ise diger dokumana yapistirdigim sayfada font LATO Regular oluyor. Bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler
İlgili metin alanlarına bağlı paragraf stilleri varsa kontrol edin. Kaynak sayfadaki stildeki font ile hedef sayfadaki stildeki font farklı olabilir ve stil isimleri aynıysa hedef sayfadaki stil geçerli olur.
Bu mesajdan alıntı yap

ahm07

Grafiker / İstanbul

Alt 3 Gün önce #5
zaten ilk aklıma gelen stillerle alakalı birseyler olması fakat hedef sayfada stil yok boş bir sayfa açıyorum ve yapistirdigimda fontlar otomatik olarak değişiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahm07

Grafiker / İstanbul

Alt 3 Gün önce #6
İlgili metin alanlarına bağlı paragraf stilleri varsa kontrol edin. Kaynak sayfadaki stildeki font ile hedef sayfadaki stildeki font farklı olabilir ve stil isimleri aynıysa hedef sayfadaki stil geçerli olur.

zaten ilk aklıma gelen stillerle alakalı birseyler olması fakat hedef sayfada stil yok boş bir sayfa açıyorum ve yapistirdigimda fontlar otomatik olarak değişiyor
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 1 gün önce #7
Kaynak sayfadaki doküman package edilmiş bir doküman mıdır? Eğer öyleyse dediğiniz gibi yapabilir. Şöyle bir yöntem izleyebilirsiniz işe yarayabileceğini düşünüyorum. Kaynak dokümanı açın ve farklı bir isimle kaydedin ve sayfa içeriklerini silin daha sonra orijinal kaynak dokümanı tekrar açın buradaki sayfaları az önce ismini değiştirmiş olduğunuz dokümana birde bu şekilde taşımayı deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap