indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor

InDesign Soru ve Sorunlarınız - indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor ...

ekonomikib isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba, indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor. Yani 3-2, 4-3, 6-5 şeklinde. Bunu nasıl düzeltebilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programı çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)

Mac OS X : Shift+Control+Option+Command

ve ayrıca Adobe InDesign ME sürümünümü kullanıyorsunuz acaba ? kullanıyorsanız şayet sayfa acarken bunu düzelet bilirsiniz (seceneği var) sayfa acarken Binding diye bir yer olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #3
Programı çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)

Mac OS X : Shift+Control+Option+Command

ve ayrıca Adobe InDesign ME sürümünümü kullanıyorsunuz acaba ? kullanıyorsanız şayet sayfa acarken bunu düzelet bilirsiniz (seceneği var) sayfa acarken Binding diye bir yer olmalı
Öncelikle ilginize teşekkürler. İlk önerinizi denedim fakat işe yaramadı. CS6 sürümünü kullanıyorum. "Binding" sayfa açarken göremedim ne yazık ki.
Bu mesajdan alıntı yap

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #4
Sorun aşağıdaki gibi
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-01-2014 #5
eklediğiniz görüntü görülmüyor ; ...işe yaramadı derken karşınız bir pencere acıldımı ?
Bu mesajdan alıntı yap

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #6
işe yaramadı derken karşınız bir pencere acıldımı ?

Hayır pencere açılmadı.
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-01-2014 #7
eş zamanlı basmalısınız (programın acılması için tıkladığınızda ctrl + alt + shift aynı anda basmalısınız)
Bu mesajdan alıntı yap

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #8
Tekrardan denedim. Bu defa bir pencere açıldı evet seçeneğini seçtim. Program söylediğiniz gibi ilk kullanımı gibi oldu fakat benim sorunum çözülmedi.
Bu mesajdan alıntı yap

ekonomikib

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #9
Binding seçeneğini buldum ve hallettim. Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-01-2014 #10
indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor indesing'da yeni sayfa açtığımda, çift sayılar sağ sayfalara geliyor süpersiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları