Indesing'de PDF dönüştürme

InDesign - Indesing'de PDF dönüştürme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba biz yerel gazeteyiz, 2 renk gazete baskısı yapıyoruz. Yalnız benim problemim indesinden pdfye dönüştürdüğümde aydıngere ters çıktı alamıyorum... Seçenekleri denedim ama bulamadım. Büyük ihtimal pdfye dönüştürdüğümüz ...

emekci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emekci

Eğitimci / Kastamonu

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba biz yerel gazeteyiz, 2 renk gazete baskısı yapıyoruz. Yalnız benim problemim indesinden pdfye dönüştürdüğümde aydıngere ters çıktı alamıyorum... Seçenekleri denedim ama bulamadım. Büyük ihtimal pdfye dönüştürdüğümüz ayarlarda sorun var. Mecbur Corel'e atıp o şekilde çıkarıyorum, o da kaliteyi düşürüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Printer ofis printer ise, ters cikti alamazsin. Ters cikti alabilmen icin printer sana boyle bir imkan sunuyorsa, bu otomatikmen programin print cikti ayarlarina yansir.

Ornek, printer laser ise cogunlukla ters cikti alabilirsin. Yok siradan bir ofis printirse ona ne diye ters cikti secenegi ekleyelim diye dusunmuslerdir....

Yani bu programla ilgili degildir. Printerin kendisiyle ilgilidir.

Iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap