index.html hatası alıyorum

Flash - index.html hatası alıyorum ...

sondefa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sondefa

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamunaleyküm öncelikle herkese sorunum 2 gündür halledemediğim şu probleme bilen arkadaşların yardımı ile çözüm aramaktayım başta google da ve sitede aradım ama tam detaylı bi bilgiye ulaşamadım... hazırladığım flash siteyi ftp den atmama rağmen firmamızın ismini yazdığımda

This content requires Adobe Flash Player 8 Download Adobe Flash

bu şekilde bi hata almaktayım sorunun kaynağını çok aradım ama bulamadım sizlerden ricam sorun ne olabilir belki 15 kere silip tekrar ftp den attım olmadı normalde publish çektiğimde her şey gayet güzel ama ama ftp ye attığımda dosyaları hata veriyor... hosting firmasını arayıp konustum problem olmadığını söylediler kendilerinde lütfen bi yardım edin.. site adresi GRUP ARSLANLAR HAFRiYAT OFFiCiAL WEB SiTESi kendi şirketimize ait bir web sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sondefa

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
index.html nin ekran görüntüsü index.html hatası alıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #3
Linke tıklayıp Flash Player 10 u yüklemeyi denediniz mi? Flash 10 destekli yapılmış siteniz. Sistemde yüklü olmadığı için indirip denemenizi istiyor. İndirip tekrar açın siteyi.

Az önce bahsettiğimi denedim ama sanırım başka bir sorun var. Javascriptte sorun olabilir. Bilemiyorum. :S
Bu mesajdan alıntı yap

sondefa

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 05-08-2009 #4
evet sanırım adobe flash cs3 de publish settingse baktım flash 9 a kadar güncelleme yapıyorum kafa durdu resmen ilk defa bu kadar hevesle yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 05-08-2009 #5
Sitenizde trojan var Önlem almanızı tavsiye ederim. Bilgisayarınızda yada hostunuzda virüs mevcut...

Bu mesajdan alıntı yap

sondefa

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 05-08-2009 #6
hayda bu nerden çıktı şimdi index.html hatası alıyorum teşekkürler paşam uyarın için ALLAH razı olsun....
Bu mesajdan alıntı yap

sondefa

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 12-08-2009 #7
pc ye foprmat attım sil baştan hazırlayıp ftp den bi hevesle tekrar attım yine aynı şey çıkıyor download adobe flash 8 linki çıkıyor llütfen arkadaşlar bi yardım edin ALLAH rızası için...
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-08-2009 #8
swf yi buraya yukleyebilirseniz bir bakalım normalde hata bilgisayarınızda flash player in yuklu olmayışndan gibi gorunuyor.. localde çalışıyorsa sıkıntı olmaması gerekli..
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?