İndex Yapma Hakkında Bilgi Yardımı Yapabilir Misiniz ?

Photoshop Dersleri - İndex Yapma Hakkında Bilgi Yardımı Yapabilir Misiniz ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Ben Bunu Paintte Cizdim Ama Cogu Kisi Bunu Photoshopta ciziyor ben bunu indexin arka planı olarak yapacam ama nasıl yapacam cizecem photoshopta bana yardımcı olabilir misiniz resmi ...

seadream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seadream

Webmaster / Ordu

Alt 18-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Ben Bunu Paintte Cizdim Ama Cogu Kisi Bunu Photoshopta ciziyor ben bunu indexin arka planı olarak yapacam ama nasıl yapacam cizecem photoshopta bana yardımcı olabilir misiniz resmi benzetemedim tam ama buna benzer bişey yapıyorlar İndex Yapma Hakkında Bilgi Yardımı Yapabilir Misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 18-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum şimdi ps de 3 * 3 px bir transparent belge aç.Zoom aracını kullanarak en son büyültme ayarına getir(%1600).

Sonra Araç paletinden Pencil Tool u seç ve aşağıdaki gibi turuncu renkte 3 kare çiz.(Her kare hizasında bir kez tıklasan kare oluyor zaten).

Şekli oluşturduktan sonra Edit >> Define Pattern diyerek şekli pattern olarak kaydet.Sonra 100 * 100 px bir belge aç.Siyah olarak doldur.Sonra Shift + F5 yap ve Foregraund color un yanındaki küçük ok a tıklayark pattern i seç.Pattern olarak ta yaptığın şekli seç ve ok de.Çalışman bitti.

Web siteni Dw de yapıyorsan page properties ten background image i bu resim olarak ata.O kadar.Dw deki uygulamanın resimli anlatımı için Ders 4 - Sayfanın Genel Özelliklerini Ayarlama
Bu mesajdan alıntı yap
seadream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seadream

Webmaster / Ordu

Tsk

Alt 19-09-2008 #3
tskler kardes denicem yapmayı olursa cok cok sevinecem yeniden cok saol
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bilgi, hakkında, index, misiniz, yapabilir, yapma, yardımı