İndoor baskı yapmak için

Dijital makineler - İndoor baskı yapmak için Sponsorlu Bağlantılar afiş, poster, roll-up gibi malzemelere kaliteli baskı yapmak için makine alıcam, ikilemde kaldım çok net baskı istiyorum iki marka var aklımda CANON ve HP, sizce fiyat baskı maliyeti ...

İndoor baskı yapmak için
hekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hekir

Grafiker / İstanbul

İndoor baskı yapmak için

Alt 08-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

afiş, poster, roll-up gibi malzemelere kaliteli baskı yapmak için makine alıcam, ikilemde kaldım çok net baskı istiyorum iki marka var aklımda CANON ve HP, sizce fiyat baskı maliyeti ve baskı netliği olarak hangi markayı tercih etmeliyim. var mı ikisini test eden bir arkadaş?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotink

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kaliteli baskı almak istiyorsan Canon daha iyi bir seçenek. Canon IPF8000S halen satılmakta olan bir model ve hem fiyatı hemde baskı maliyeti ile iyi.

HP makine olarak pahalı, mürekkep olarak daha hesaplı, Canon makine olarak ucuz mürekkep olarak pahalı. Ancak Canon'da muadil mürekkep kullandığında hem makine hemde mürekkep ucuz oluyor buda baskı maliyetinde avantaj sağlıyor. Muadil mürekkep için www.bizimkartus.com sitesini ziyaret edebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
hekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hekir

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2012 #3
Teşekkür ederim cevap için, peki muadil mürekkep orjinal mürekkeple aynı kalitede mi oluyor. Arada farklar oluyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap