inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam

Logo Tasarımları - inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam Sponsorlu Bağlantılar inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam...

adotek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 28-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sga20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 30-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bu iş sana göre değil
Bu mesajdan alıntı yap

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 31-03-2011 #3
varsa gözüne çarpan bir eksik ya da öneri onu yaz bizde eyvallah diyelim...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-03-2011 #4
Çok abartılı bir logo olmuş ne bulduysan koymuşsunsanki içine daha sade olabilir.

1. Çatı görüntüsü olmamış ilk bakışta emlak firması logosu görüntüsü veriyor.
2. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı yazısı dışarı taşmış ayrıca uzaktan bakınca emanet gibi duruyor v ede çok büyük kullanılmış (sadece yazı olarak da yazabilrsin)
3. Fotoğraf bozuk görünüyor (özellikle yapılmadıysa)
4. Fotoğrafın arkasından çıkan kırmızı şekiller olmamış sanki fotoğrafın devamı gibi kulaklardan çıkmış gibi (Sezarı andırdı bana inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam).
5. Renkler uyumsuz daha canlı renkler kullanabilirsin (lacivert, mor, mavi vs)

Kısacası logoda genel bi uyumsuzluk var biraz fazla dik olmuş eğer geç olmadıysa yeniden birşeyler yap derim, kolay gelsin.

Not: Eleştirilerim olumlu anlamda belirtilmiştir sakın yanlış anlaşılmasın, emeğe saygı.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
sga20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 31-03-2011 #5
martin 78 arkadaşıma katılmakla birlikte yazıların çok kalın ve kaba durduğunuda hatırlatayım dedim
Bu mesajdan alıntı yap

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #6
Çok abartılı bir logo olmuş ne bulduysan koymuşsunsanki içine daha sade olabilir.

1. Çatı görüntüsü olmamış ilk bakışta emlak firması logosu görüntüsü veriyor.
2. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı yazısı dışarı taşmış ayrıca uzaktan bakınca emanet gibi duruyor v ede çok büyük kullanılmış (sadece yazı olarak da yazabilrsin)
3. Fotoğraf bozuk görünüyor (özellikle yapılmadıysa)
4. Fotoğrafın arkasından çıkan kırmızı şekiller olmamış sanki fotoğrafın devamı gibi kulaklardan çıkmış gibi (Sezarı andırdı bana inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam).
5. Renkler uyumsuz daha canlı renkler kullanabilirsin (lacivert, mor, mavi vs)

Kısacası logoda genel bi uyumsuzluk var biraz fazla dik olmuş eğer geç olmadıysa yeniden birşeyler yap derim, kolay gelsin.

Not: Eleştirilerim olumlu anlamda belirtilmiştir sakın yanlış anlaşılmasın, emeğe saygı.
logo değil bu arma... vektöe ile resmi ayır edemiyor musun? ayrıca TOKİ nin açılımına da bi bak. neden çatı kullandığımı anlarsın. renk tercileri konusunda sana katılıyorum ancak milli eğitim müdürlüğü bu renkleri isyedi. MEB logosu koymamak için çok dil döktüm ama nafile inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2011 #7
logo değil bu arma... vektöe ile resmi ayır edemiyor musun? ayrıca TOKİ nin açılımına da bi bak. neden çatı kullandığımı anlarsın. renk tercileri konusunda sana katılıyorum ancak milli eğitim müdürlüğü bu renkleri isyedi. MEB logosu koymamak için çok dil döktüm ama nafile inegöl TOKİ m. akif ersoy i.ö.o. arma çalışmam
Yok ayırt edemiyorum bende şaşılık var arkadaşım (yani oraya koyduğun vektör olsun, resim olsun, fotoğraf olsun ben işin orasında değilim sadece hoş durmamımş senin bileceğin iş). :cool2:

Açılıma önem vereceğine görselliğine önem verirsen daha başarılı işler çıkar.

Mutlaka okumalısın.
Not: Sanırım daha önceki mesajımda altta yazan notu atlamışsın çok yazık, buraya insanların fikrini almak için yükleme yapıyorsun ama eleştirilere saygı yok ayrıca en önemlisi uslubunuza dikkat etmiyorsunuz o zaman niye başkalarının fikri sizin için önemli merak ettim doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #8
Yok ayırt edemiyorum bende şaşılık var arkadaşım (yani oraya koyduğun vektör olsun, resim olsun, fotoğraf olsun ben işin orasında değilim sadece hoş durmamımş senin bileceğin iş). :cool2:

Açılıma önem vereceğine görselliğine önem verirsen daha başarılı işler çıkar.

Mutlaka okumalısın.
Not: Sanırım daha önceki mesajımda altta yazan notu atlamışsın çok yazık, buraya insanların fikrini almak için yükleme yapıyorsun ama eleştirilere saygı yok ayrıca en önemlisi uslubunuza dikkat etmiyorsunuz o zaman niye başkalarının fikri sizin için önemli merak ettim doğrusu.
yapıcı eleştiri yaptığınız konusunda samimi olduğunuza inanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2011 #9
yapıcı eleştiri yaptığınız konusunda samimi olduğunuza inanmıyorum
Size kalmış birşey...

Keşke sga20 arkadaşım gibi kısa ve öz bi yorum yapsaydım o zaman samimiyetime inanırdınız.
Bu mesajdan alıntı yap

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #10
Size kalmış birşey...
ısrarla logo değil arma diyorum... logoymuş gibi değerlendiriyorsunuz. logo üzerine yarışmalardan elde ettiğim derecelerim var ben mi anlamıyorum yoksa kendimi mi anlatamıyorum.
logodan daha ayrıntılı olur armalar TOPLU KONUT İDARESİ diye çatı kullandım renkleri milli eğitim müdürlüğü belirledi... meb logosu illede olsun denildi.
kabul ediyorum renk sorunu ve gözü yoran bi yapısı var ama arma olarak değerlendirmenizi istiyorum.

kusura bakma ilk yorum yazan arkadaşa biraz sinirlendim. bu iş sana göre değil diye yorum mu yapılır... ben hoby olarak yapmıyorum ki bunu. 22 yaşında gazetenin birinde sayfa edştörlüğü yapıyorum. her ay üç farklı dergi çıkartıyorum. Allah'a şükür güzel de para kazanıyorum. ama arkadaşın yorumu ukalalık yani...
sizden de özür diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları