İnfİnİtİ Baski Makİnasi Kafa Sorunu

Dijital makineler - İnfİnİtİ Baski Makİnasi Kafa Sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar elimde infini YF 8160 plas 4 kafa baskı makinası var. siyah kafanın derdini çözemedim. Sürekli dağıtıyor.tek tek voltaj ayarlarına baktım yine aynı şu an 98 dereceye ayarlı. ...

isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 28-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar elimde infini YF 8160 plas 4 kafa baskı makinası var. siyah kafanın derdini çözemedim. Sürekli dağıtıyor.tek tek voltaj ayarlarına baktım yine aynı şu an 98 dereceye ayarlı. bu ayarı aşağıya çektim olmadı yukarıya çektim olmadı. kafayı söktüm. 2 gece 40 derece solventte beklettim. yine olmadı halen dağıtıyor. lütfen yardım ederseniz memnun olurum. saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musto11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musto11

Grafiker / İzmir

Alt 28-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım programdan denedınmı birde programdan siyahın degerlerine bak
Bu mesajdan alıntı yap
isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 28-05-2008 #3
teşekkür erim bir de onu deneyeceğim ma genelde rengini %90 seviyelerde kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
teknik servis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknik servis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-12-2009 #4
İNFİNİTİ TEKNİK SERVİS SİZE YARDIMCI OLABILIRIM.... Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
seyyyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyyyah

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-12-2009 #5
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz) siteden numaramı alabilirsiniz.burda numara vermek yasak yardımcı olurum sizee sorun basit.
Bu mesajdan alıntı yap
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 12-12-2009 #6
kafa bozukturİnfİnİtİ Baski Makİnasi  Kafa Sorunu sarıyla yerdeğiştir
Bu mesajdan alıntı yap
berberoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berberoglu

Grafiker / Aydın

Alt 22-01-2010 #7
ben ınfınıtı makıneyı aldım alalı 1 kere sıyah boya aldım başka almadım.çünkü bizim 1,5 larda kafalarda sorun olunca solvent yerine mürekkep akıtıyoz depoda biriken mürekkebide siyah deposuna boşaltıyorm bu zamana kadar bir sorun yaşamadım.aldıgım kafalar bana beleşe geldi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
isra