infiniti dijital baskı hakkında

Dijital makineler - infiniti dijital baskı hakkında ...

mngreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mngreklam(40)

Grafiker / Denizli

Alt 15-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar.. hepinize kolay gelsin.. infiniti makina satan şahıslara sorsakta kullananlardan bilgi almak başkadır.. eğer bu makinalar hakkında bilginiz varsa infiniti 1504C 4 kafa 150'lik veya infiniti'nin 160'lık 8 kafa arasındaki fark nedir? Hangisini önerirsiniz. 8 Kafa olması maliyet ve iş akışı açısından nasıl sonuçlar doğurur. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hız farkı ve ebat farkı var sadece ayrıca 8 kafa olması kafalardan birisinde problemler olursa diğeri onu kapatır fakat 4 kafada eksik rengi tamamlamanız gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-01-2008 #3
Birincisi Fiyat Farkları Var...
İkincisi 8 kafa daha hızlı baskı verir haliyle..
Sonuç olarak bütçene göre bi model seçmek size kalmış...

Kolay Gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
teknikdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknikdijital

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-01-2008 #4
1504 c 4 kafa xaar 126 200 dpi baskı kafası kulanır saate 7-8 m2 baskı hızı vardır 160 cm lik makinalarda 2 model var 300 dpi kafa kulananlar ve 200 dpi kafa kulananlar 160 cm hangi model olduğunu bilmek lazım ....
mürekkep maliyeti acısından bi fark yoktur tek fark kafaların değişeceği zaman 8 kafa nın değişmesi gerekeceği icin ikikatı fiyat farkı !!!
Bu mesajdan alıntı yap
abdulkerim cevahir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdulkerim cevahir

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-02-2008 #5
ayna tamam foto selde tamam gıbı
5 volt verdık 8 geldı
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 02-02-2008 #6
5 volt verdık 8 geldı

ardarda mesaj yazmak forum kurallarına aykırı arkadaşım.
flood yapıyorsunuz.
bilginiz olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
mersiniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersiniz(37)

Grafiker / Mersin

Alt 07-02-2008 #7
arkadaşlar ben tavsiye üzerine infiniti dijital baskı makinesi almayı düşünüyorum fiyatı18000 ytldeniliyor birtek bunu biliyorum bilgisahibi değilim ne yapmam lazım satanlar dan bu makinayı bir darbe yemek istemiyorum neyapmam lazım
Bu mesajdan alıntı yap
behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 07-02-2008 #8
arkadaşlar ben tavsiye üzerine infiniti dijital baskı makinesi almayı düşünüyorum fiyatı18000 ytldeniliyor birtek bunu biliyorum bilgisahibi değilim ne yapmam lazım satanlar dan bu makinayı bir darbe yemek istemiyorum neyapmam lazım
kardeş 2006 yılında aldım infiniti nin 1504c modelını makınayı tanıyanakadar
biraz sıkıntı yaşadım simdi memnunum. (11000 dolara aldım makinayı)
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 07-02-2008 #9
fiyatı biraz aşağı çekmen lazım çok yüksek...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-02-2008 #10
yaaa arkadaşlar infinitinin 1504 diye bir modelii yoktur.150 cm makinaların modelii 6150 II dir. vedee bence spectra ilee kapışacak kalitededir.nedenine gelincee kafalar çapraz bii şekilde dizlir.bunun bize avantajı geçişlerde daha düzgün baskı çıkartır.örnek insan yüzü.eğer 8 kafayıı düşünüyorsanız bunun modeli 8160 III plus tır. budaa iyidir fakat 6150 daha net baskı çıkartır.şimdi türkiye ye yeni kasa 8160 III xa modelleri geldi diğer bahsettiğim iki modelden sıfır kalmadı sanıyorum.yani gelen 8160 III xa nın baskısını hepinizin görmesinii çok isterim.çünkü eko solventle kapışıcak bir makina bakın spacta demiyorum eko solvent yanii dış mekandaa neredeyse iç mekan kalıtesine ulaşılmıştır.gerçektende bu sözlerimii dikkate alın eğer baskı seviyorsanız işinizi seviyorsanız bu makinayıı görmenizi isterim çünküü aşık olacaksınız.....yanlış bişey söylediysem af ola......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
infiniti, dijital, bask, hakknda