infiniti FY-6150 KULLANAN VARMI

Dijital makineler - infiniti FY-6150 KULLANAN VARMI ...

akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba.
Aranızda infiniti FY-6150 kullanan varmı.Bu model
diğer 150 ve 160 lık modeller arasında ve diğerleri arasında baya bi iyiymiş.(Yani az problem çıkaran ve baskı KALİTESİ iyi demek istedim) bu doğrumu.Bu makine hakkında öz bilgi verecek bi arkadaşlar varsa iyi olur.
Herkeze iyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 26-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Makineyi İSTANBUL fuarında inceleme fırsatım oldu. Makinenin performansı süper. Ancak şunu unutmayınız ki problemleri makina değil insanlar çıkarırlar. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali infiniti FY-6150 KULLANAN VARMI
Bu mesajdan alıntı yap
akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2008 #3
atamec,bu makineyi incelemeye gidicem.sanırım alıcaz.nelere dikkat edeyim.ben hep büyük makine kullandım.xaar 500 320 sanayi tipi.böyle küçük makinelerde neler önemli.senin bilğinden istifade etmek isterim.bide bizim baskı işimiz haftanın 2 günü olucak,2 gün makine boş kalıcak.bu makinenin kafasını ve diğer durumlarını etkilermi.nedersin.
şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-03-2008 #4
atamec,bu makineyi incelemeye gidicem.sanırım alıcaz.nelere dikkat edeyim.ben hep büyük makine kullandım.xaar 500 320 sanayi tipi.böyle küçük makinelerde neler önemli.senin bilğinden istifade etmek isterim.bide bizim baskı işimiz haftanın 2 günü olucak,2 gün makine boş kalıcak.bu makinenin kafasını ve diğer durumlarını etkilermi.nedersin.
şimdiden teşekkürler.
Bu tarz makinalarda kafa problemleri pek yaşanmaz. İç mekan kalitesinde baskı alırsın. İncelemeye gittiğinde tekniker arkadaşlarımız sana ayrıntılı bilgiyi verecektir. Solusyon bazlı boyalar kafalardan ince ince düşer ve baskıyı netleştirir. Kafalarda sıkıntı çekmezsin. Makinayı 1 haftada yatırsan sana zararı olmaz küçük makina deyip geçme küçüklerde büyük işler becerir. Bu sıralar çin-Hanzhong'a gitme ihtimalim var sen nereden bakacak ve inceleyeceksin bana bilgisini ver. Belki bende sana katılabilirim. Şimdilik görüşmek üzere.

İYİ ÇALIŞMALAR
Bu mesajdan alıntı yap
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 27-04-2008 #5
eger 150 warsda su anda elinde kafalarda temızse we murekebın saglamsa o makınayı elınde tutmaya dewam et
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
infiniti, fy6150, kullanan, varmi