infiniti fy 8250 ıı dış mekan

Dijital makineler - infiniti fy 8250 ıı dış mekan Sponsorlu Bağlantılar makina nasıl bir makina ne gibi sorunlar çıkarıyor bu makinayı almayı tavsiye edermisiniz. yardımlarınız için şlimden teşekkür ederiz....

mensel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mensel(46)

Grafiker / Kilis

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

makina nasıl bir makina ne gibi sorunlar çıkarıyor bu makinayı almayı tavsiye edermisiniz. yardımlarınız için şlimden teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmet227 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet227

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Infiniti yf -8250 ııı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardıncı ola bilirmi
Bu mesajdan alıntı yap
seyyyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyyyah

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 19-10-2009 #3
makina güzel amaa çok eski teknoloji.örnek fverirsek süpürgeyle kafaları temizliyosunuz.
o makinaya verilecek parayla daha düzgün bi makina alınır.
Bu mesajdan alıntı yap
bafralı_ugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bafralı_ugur(25)

Baskıcı / Samsun

Alt 21-10-2009 #4
abi benımn kulandım bu makıne hep sorum anası satım kafalar 5 ay gıdıyoo ya 8 kafayı degıştırsen 1 yıl gelmezz ölçu kucuyoo hep mazemede hep ölçu degşyoo onuda dım sonlvet basan iki saat kendıne gelmezz ama iyi dır :S:S:hızlı basar 200 300 yarım saate 120 600 40 dk suruyoo
Bu mesajdan alıntı yap
bafralı_ugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bafralı_ugur(25)

Baskıcı / Samsun

Alt 03-04-2010 #5
ahmet abi hiç alma hep sroum o makıne
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 06-04-2010 #6
abi benımn kulandım bu makıne hep sorum anası satım kafalar 5 ay gıdıyoo ya 8 kafayı degıştırsen 1 yıl gelmezz ölçu kucuyoo hep mazemede hep ölçu degşyoo onuda dım sonlvet basan iki saat kendıne gelmezz ama iyi dır :S:S:hızlı basar 200 300 yarım saate 120 600 40 dk suruyoo
sen kafaları değiştir sonra o 15-20 dolarlık boyalarını cıkart makıneden BORDEAUX marka boyayı koy makınene baskıya geç. 1 yıl degıl 5 yıl kullan. Dusuk malıyetlı baskı almak ıcın makınelerı kullanacılar zedelıyor. Yoksa bugun ısımsız bır makıne bıle çin olsada temız kullandıktan sonra o makıneye dege verdıkten sonra ıyı boya kullandıktan sonra ne sorun cıkartacak???
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 06-04-2010 #7
makina nasıl bir makina ne gibi sorunlar çıkarıyor bu makinayı almayı tavsiye edermisiniz. yardımlarınız için şlimden teşekkür ederiz.
Al dostum fiyat araştırması yapmanı tavsıye ederım. Kullanıslı makınedir. Temiz kullan yeter senı yarı yolda bırakmaz. Sorunun olsada ınfınıtı dedıgınde her yerde parcasını bulursun. Servisi her yerde bulursun. Hayırlısı olsun...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
8250, dış, infiniti, mekan