infiniti ile anlayan arkadas yokmu??

Dijital makineler - infiniti ile anlayan arkadas yokmu?? Sponsorlu Bağlantılar infiniti ile anlayan arkadas yokmu?? -------------------------------------------------------------------------------- infiniti ile anlayan yokmu??servise gelecek ?makinaya bakim yapacak...

cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 16-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

--------------------------------------------------------------------------------

infiniti ile anlayan yokmu??servise gelecek ?makinaya bakim yapacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dpi sistem servisinden yardım alabilirsin yedek parça ve serviste oldukça iyi bir firma tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-05-2008 #3
yeriniz nerde ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #4
bendede infiniti var garantisi bitti servis ararken bu firma ziyarete geldi yedek parça v.s tespitlerini yaptılar makinam şu anda çalışıyor yerleri ankarada internetten arattır bulursun
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-05-2008 #5
Bu makinenin satış sonrası hizmetini satan firmadan alamıyormusunuz ??
Bu mesajdan alıntı yap

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 27-05-2008 #6
yerim hatayda.ben makineyi 2.ci el aldim özak aradim gelmiyor buraya
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet-i-nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet-i-nur

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-05-2008 #7
yerim hatayda.ben makineyi 2.ci el aldim özak aradim gelmiyor buraya
biraz ürün al gelirinfiniti ile anlayan arkadas yokmu??
infinity düzenli makinedir aç içini sorunu giderirsin sorunu ve makin modelini yazarsan buradanda yardım ederim
Bu mesajdan alıntı yap

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 27-05-2008 #8
biraz ürün al gelirinfiniti ile anlayan arkadas yokmu??
infinity düzenli makinedir aç içini sorunu giderirsin sorunu ve makin modelini yazarsan buradanda yardım ederim
kardes benim makinam infiniti yf 1232 III xaar 123 12 kafa daha önceden F1 F2 F3 F4 yapabiliyordum.ama simdi sadece F3 F4 yapabiliyorum biliyosun F3 F4 baya boya gidiyor.sanirim forumda resmini verdigim hava dengeleyici ufak bir motor var ondan süpheleniyorum.birde kirmizi ve mavi folyo baskida kirmizi yazarken sac kılı ınceliginde arasira bir bosluk birakyor sanki boya kayganligi yok infiniti marka boya kullaniyordum boyayi degistirdim yine ayni sorn devam ediyor.sanirim hava pompalarindan süpheleniyorum ama her tarafi kontrol ettim hava kacagi varmi diye ama bulamadim köpükle aradim kacagi bulamadim yani kacak yok sanirim.ya anlayacagin sorun baya var ama bir servis bulamadik.ben hatayda oturuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-06-2008 #9
kardeşim bende 160 lık yf 8160ııı var özaktan aldım aldığım günden beri sorun bitmedi
teknik destek iyi diyorlar yalan 5 gün calıştım 5gün yattım sorunlarım bitmediinfinitiyi banada tavsiye etmişlerdi ben verim alamadım 700 dp olarak sattılar yalan 300 bile yok
bunlarda tasarım önemlı bende servis alamadım dısardan aldım firmalar satana kadar servis veriyor istbulda servis gıymet [COLOR="Red"]PM (özel mesaj) İle iletişime geçiniz[/COLOR] al sana servis
ama biz tabelacıları koruma derneği acmamız lazım cünkü firmalar malın arkasında yok
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 04-07-2008 #10
Slm hataya servis verebiliriz sorun teşkil etmez. Başka bir problem varsa ve makine çalışmıyorsa buradanda yardım verebilirim. Gelmeme gerek kalmaz infiniti ile anlayan arkadas yokmu?? Bu menü programlamadan dolayı çalışır ve komut sistemi silinmiş ise tekrar yüklemeniz gerekir. Bunu TR de yapan teknik servis yok F3 ile yapmaya devam edeceksin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlayan, arkadas, ile, infiniti, yokmu