infiniti makine hakkında lütfen yardım

Dijital makineler - infiniti makine hakkında lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar mavi boya pompası motor calismiyor yardımcı olurmusunuz.mavi motoru kirmiziya takiyorum motor calisiyor ama maviye takinca calismiyor.motor arizali degil neyden kaynaklaniyor bilginiz varmi?su an mavi boya pompası boya vermiyor ...

cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 13-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mavi boya pompası motor calismiyor yardımcı olurmusunuz.mavi motoru kirmiziya takiyorum motor calisiyor ama maviye takinca calismiyor.motor arizali degil neyden kaynaklaniyor bilginiz varmi?su an mavi boya pompası boya vermiyor yardimci olursaniz sevinecem.makinem infiniti yf 1232 xaar 126 kafa
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 14-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
motor çalısıyor ama boya vermiyorsa mavi hortumun bağlantı yerlerinden hava alabilir.
kontrolet
Bu mesajdan alıntı yap
faster58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faster58

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 23-08-2010 #3
mavi nin kafa arkasındaki boya tankı içindeki sensor üst seviyede takılı kalmıştır o yüzden makine hazneyi dolu görür ve motoru çalıştırmaz sub tankın kapağını aç sensorü solventle yıka tekrar yerine tak büyük ihtimalle düzelir
Bu mesajdan alıntı yap