İnfiniti SpectraPQ 15Pl Nasıldır

Dijital makineler - İnfiniti SpectraPQ 15Pl Nasıldır ...

BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 17-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam Herkese Öncelikle İnfiniti Spectra PQ 15 Pl Nasıldır ne gibi artıları ne gibi eksileri vardır baskı hızı nasıldır seıko konıca diğer makinalarla kıyasladığında arasındaki fark ne dir bilgi verirseniz çok sevinirimm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

edareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

infiniti

Alt 17-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam Herkese Öncelikle İnfiniti Spectra PQ 15 Pl Nasıldır ne gibi artıları ne gibi eksileri vardır baskı hızı nasıldır seıko konıca diğer makinalarla kıyasladığında arasındaki fark ne dir bilgi verirseniz çok sevinirimm
infiniti için Sana büyük ihtimalle özak elindeki eski xaar kafa makineyi alıp üstüne ödeme yapmanı isteyeceklerdir.Fakat birkere makineyi 2kat pahalı satıyorlar.Ayrıca Makineler şifreli ve bir gün geciktirirdiğinde ödemeyi makinayı koltuğunun altına alırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 19-12-2012 #3
makinayı aldım 30 liraya 20 ay vade 0 peşinat haziranda 5 binlik çek verdim diğer kalan ödemeyi ay da 1binlira ara ödemeler var 2 3 tane o kadar normalde makinayı alanlara sordum 40 liraya bile alanlar var 250 spectra pQdan bahsediyorum ben çok uygun aldım bide sıfır peşinat
Bu mesajdan alıntı yap
nurdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurdijital

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 03-01-2013 #4
MAKİNA alacaksanız eğer bakın myjet 14 picolitre konica 3.2 makinayı matis grup satıyor yeni myjet distribütörü müş wep sayfasından facebook dan inceledim piyasadaki bir cok makinadan daha uygun ve cok kaliteli ben almayı düşünüyorum inş olur çok detaylı kullanımı kolay photo print kullanıyor muş makina , eger makina alacağım diyorsanız bir bakın derim ..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
infiniti spectra pq