Infiniti Yf 8160 +3 Plus Makina Baskı Yaparken Duruyor

Dijital makineler - Infiniti Yf 8160 +3 Plus Makina Baskı Yaparken Duruyor Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞLAR BENDE İNFİNİTİ YF 8160 VAR 4 KAFA MAKİNA DAHA YENİ FAKAT SON İKİ GÜNDÜR BASKI YAPARKEN DURUYOR VE 4 KAFADAN KALIN BUR ÇİZİKLE BASKI ATIYOR YANI MAKİNANIN ...

isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 09-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞLAR BENDE İNFİNİTİ YF 8160 VAR 4 KAFA MAKİNA DAHA YENİ FAKAT SON İKİ GÜNDÜR BASKI YAPARKEN DURUYOR VE 4 KAFADAN KALIN BUR ÇİZİKLE BASKI ATIYOR YANI MAKİNANIN TAM EBATLARINDA (160 cM) OLARAK BASKI YAPIYOR TABİ BASKI GİDİYOR BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI KARTLARINDAN BASKI KAFALARINA GİDAN USB Yİ DEĞİŞTİRDİM YİNE OLMADI ANLAYAN VARSA YARDIM LÜTFEN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 09-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlatmak istediğin baskı esnasında kafa biryerde sabit kalıyor mu yoksa baskıyı bırakıp durduktan sonra başlayınca farklı desenler atıyormu?

[COLOR="Red"]Kafa sabit bir yerde durup kalıyorsa;[/COLOR]
Makine baskı esnasında bağlı olan makinenin remi yetersiz ise yada baskı anında başka işlemde kullanılıyorsa DATA ağır kalır ve makine durur.

[COLOR="Red"]Baskı esnasında baskı olan alana farklı baskı yapıyorsa;[/COLOR]
RIP programını tekrar yüklemelisiniz ayrıca ENCODERi kolonyalı bez ile hafifçe temizleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 09-07-2008 #3
Sayın isra ;
Lütfen büyük harf kullanarak mesaj yazmayınız.
Bu mesajdan alıntı yap

isra

Baskıcı / Konya

isra:

Alt 10-07-2008 #4
abi encoder ne idi bilemedim onu. Kolanyalı bez ile sil demişin ama encoder ne bilemedim. Ayrıca Rib programını kaldırdım. makina baskıda 4 sn falan duruyor. sonra baskı yapıyor ama baskı benim gönderdiğim baskı değil. anormal bozuk şekiller çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 10-07-2008 #5
abi encoder ne idi bilemedim onu. Kolanyalı bez ile sil demişin ama encoder ne bilemedim. Ayrıca Rib programını kaldırdım. makina baskıda 4 sn falan duruyor. sonra baskı yapıyor ama baskı benim gönderdiğim baskı değil. anormal bozuk şekiller çıkıyor.

İsra Yapman Gereken Tekşey Rip Programından Rip Ayarlarını Bul Orada Resolotion Ayarlarında Baskı Hızı Vardır High Ve Normal , Normale Al DPI ını Ayarla Bas Sorun Düzelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

isra

Baskıcı / Konya

İsra

Alt 10-07-2008 #6
abi deneyeceğim. inşallah olur. olmazsa yarıdmcı olursunuz dimi. servis çağıramıyorum. ben konyadayım servis istanbuldah hemen gelmez kii.
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 10-07-2008 #7
sen dene isra bazı makinalarda rip ayarlarını high a aldıgın zaman ölçüyü 2 katına çıkarıp daha hızlı basıyor 160 lık makinam var demişsin gönderdigin ölçü 100 cm se onu 200 cm olarak basmak istiyor 200 cm basmaya çalışırkende limit sensöre 160 cm de geliyor makina kitleniyor sebebi bu bu hatanın sen rip ayarlarından high ı normale al bas sorunun düzelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

isra

Baskıcı / Konya

İsra

Alt 10-07-2008 #8
abi
bu rip ayarlarını ya ben bulamadım yada farklı bir şey makinam infiniti rib kullanıyar ayarlarında sadece makinannan pas hızı ayarları var yani 3 pas 4 pas veya 4x8 pas var başka bulamadım nerde olur bu ayarlar
Bu mesajdan alıntı yap
burakreklam55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakreklam55

Ressam / Samsun

burak reklam

Alt 27-08-2010 #9
arkadaşlar bende starjet 8160 baskı makinası VAR 8 KAFA MAKİNA DAHA YENİ FAKAT SON 1 aydır BASKI YAPARKEN DURUYOR VE program hata veriyor makina kendini iptal ediyor YANI MAKİNANIN TAM EBATLARINDA (160 cM) OLARAK BASKI YAPIYOR TABİ BASKI GİDİYOR BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI KARTLARINDAN BASKI KAFALARINA GİDAN USB Yİ DEĞİŞTİRDİM YİNE OLMADI ANLAYAN VARSA YARDIM LÜTFEN.....!!!:. :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
suleymancan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymancan(39)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 27-08-2010 #10
arkadaş baskı esnasında makinanda çalışmayı tüm programları kapat
makinandan yetersiz veri akışı olduğu içinyapıyor bunu
veya pc format at ama data ile ilgili kesinlikle makinanın kafası ile ilgili değil birde makina güç kaynağına bağlımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
8160, baski, duruyor, infiniti, makina, yaparmen