infiniti yf8160 III plus siyah boya kesme sorunu

Dijital makineler - infiniti yf8160 III plus siyah boya kesme sorunu ...

isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 03-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar makina 10 veya 15 cm baskı yaptıktan sanra siyah kafa boya kesiyor pompalama yaptığım zaman geliyor ama diğer başlıklar gibi büyük damlacıklar halinde gelmiyor makina bayağı pompalama yaptığı halde az akıyor boya bunun sebebi ne olabilir. bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 03-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardes bu siyah boyadan bende cok dertliyim. sana davsiyem sıyah boya tankını temızle varıya kadar solvet koy siyah kafanın üzerinden şırınga ile solvet gelınceye kadar cek. bu sekil de kalsın.malum bayram tatili var bayramdan sonra solveti temizle yeni boya koy (boyanıda degistir) ben böyle yaptım düzeldi
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-12-2008 #3
kafalarda voltaj ayarı varsa ondan olabilir, kafa ısı ayarlarından olabilir yada arkadasın dedigi gibi tankı temizle ki faydası olcagını zannetmiyorum cunku kafa kesiyosa tanktan degil cunku boya bastıgında duseliyo belirli bir süre sora elektronik aksamdan kaynaklı bir hata veriyo gibi. Dedigim gibi kafa voltaj degerlerine ve ısı değerlerine bak ... Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 03-12-2008 #4
çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 23-02-2009 #5
siyah ve mavi kafaların kaderi bu
ısıtma ve voltajda problem yoksa
yeni kafa tedarik etmeye bak
en azından 1yedek kafa şart....
Bu mesajdan alıntı yap
teknik servis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknik servis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-02-2009 #6
slm... siyah kafalara giden ve sup tank ( kafaların arkasındaki küçük tank ) kapağından veya hortum giriş yerlerinden hava alıyor ihtimali % 80 bunu bır kap içerisine su doldurup siyah tank ı içerisine koyarak boya basarak anlıyabilirsiniz ..( delik şamiel misali ) test edebilirsiniz .. kafa tahliye hortumlarının kafaya girişinde gevşekligide kontrol edin .. 7 senelik tecrübeye dayanarak söylüyorum .... TEKNİK SERVİS....... k.gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
atmxeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atmxeon

Öğrenci (Grafik) / Sinop

Alt 28-10-2011 #7
arkadaşlar makina 10 veya 15 cm baskı yaptıktan sanra siyah kafa boya kesiyor pompalama yaptığım zaman geliyor ama diğer başlıklar gibi büyük damlacıklar halinde gelmiyor makina bayağı pompalama yaptığı halde az akıyor boya bunun sebebi ne olabilir. bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla

Mrb. Renk kesme sorunu nasıl çözünüz acaba ?? aynı problemi bende yaşıyorumda..
Bu mesajdan alıntı yap
atmxeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atmxeon

Öğrenci (Grafik) / Sinop

Alt 28-10-2011 #8
slm... siyah kafalara giden ve sup tank ( kafaların arkasındaki küçük tank ) kapağından veya hortum giriş yerlerinden hava alıyor ihtimali % 80 bunu bır kap içerisine su doldurup siyah tank ı içerisine koyarak boya basarak anlıyabilirsiniz ..( delik şamiel misali ) test edebilirsiniz .. kafa tahliye hortumlarının kafaya girişinde gevşekligide kontrol edin .. 7 senelik tecrübeye dayanarak söylüyorum .... TEKNİK SERVİS....... k.gelsin
Mrb boya kesme sorununu benda yaşıyorumda. bi türlü çözemedik. su testi yaptık kabarcık cıkmadı sebebi başka ne olabilir acaba yardımlarınız bekliyoruz??
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
boya, iii, infiniti, kesme, siyah, sorunu, yf8160