infinty dijital baskı makinesinde baskı kesme sorunu

Dijital makineler - infinty dijital baskı makinesinde baskı kesme sorunu ...

isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

Alt 11-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vista dan kaynaklanıyor olmasın....
Bu mesajdan alıntı yap
isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

akıllara zarar bir problem bulunamayan sorun infiniti baskı kesimi

Alt 11-11-2008 #3

arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım xp yüklü ikinde yaptı. resminide attam başına böyle bir dert gelen arkadaşımız varmı caba
Bu mesajdan alıntı yap
aşşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aşşk

Grafiker / Çorum

Alt 11-11-2008 #4
bendede liryc var normal masaüstü kullanıorum ben benim makinamda çok nadiren baskıyı kesio kalıo reset atmayınca hareket ettiremiorum bilen varsa bende çok sevinirim bu duruma
Bu mesajdan alıntı yap
elit reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elit reklam

Baskıcı / Kocaeli

Alt 11-11-2008 #5
isra senin laptop veriyi tam gönderemiyo olabilir bu yüzden yapar yada makinaın data kablosunu bi kontrol et
Bu mesajdan alıntı yap
elit reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elit reklam

Baskıcı / Kocaeli

Alt 11-11-2008 #6
aşşk bu tamamen pc ile ilgili veri göndermesi yavaş olabilir bu yüzden kitlenir
büyük işlerde sorun cıkıyormu
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 11-11-2008 #7
http://img412.imageshack.us/img412/7854/grnt036be2.jpg

arkadaşlar yeni vista yüklü laptop aldım elimde infiniti 8160 ııı plas makina var ama makina baskı yaparken baskıyı bir anda durduruyor ve kafalardan kalın bir çizik atarak baskıyı sonlandırıyor. başınıza geldimi böyle bir durum acaba lütfen yardım. bulamadım problemi aynı işi baska bir yani modelolarak eski bir laptopta bastığım zaman hiçbir sıkıntı yapmadan basıyor. bu yeni laptopta niye basmıyor bilemedim. lütfen yardım xp yüklü ikinde yaptı. resminide attam başına böyle bir dert gelen arkadaşımız varmı caba
makineniz ile bilgisayar arasındaki haberleşmeyi nasıl yapıyorsunuz... Usb ethernet lpt seri.. vb.....

bendede liryc var normal masaüstü kullanıorum ben benim makinamda çok nadiren baskıyı kesio kalıo reset atmayınca hareket ettiremiorum bilen varsa bende çok sevinirim bu duruma
bağlantı kablosununun tırnakları çok zor geçiyor.... onlara dikkat et tam oturt.... Sorun çıkardığı durumda makinaya değil de liyuprintte ok tuşlarının ortasında bir tuş daha var... O tuş resetleme tuşudur.... Ona basın...Sorun devammı ediyor...Kabloyu çıkarır gibi yerinden oynat... liyuprintte tekrar resete bas eğer düzelirse kablo temassızlık yapıyor demektir....
bu arada kablonun girdiği portlar oksitlenmiş olabilir....onları bir şekilde dezenfekte edin...

Birde liyuprintle baskı yaparken pc de farklı işlemler yapmayın...Baskının hızını etkiliyor.....
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2008 #8
Aynı konuda iki farklı konu açmışsınız.

Forum kurallarını okuyunuz. Umarım tekrarı olmaz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

aşşk

Grafiker / Çorum

Alt 11-11-2008 #9
scs kablosunda bi sorun yok ayrıca data kablosundada reseti alıo makina liyuprinte bastığımda büyük küçük farketmio kafası esince kalıo ne olduğunu anlamıorum
Bu mesajdan alıntı yap

aşşk

Grafiker / Çorum

Alt 11-11-2008 #10
bu arada isra senin makinanın sorunu data kablosundan % 99 çünkü şerit attığında makina resimdeki gibi tek nedeni data kablosu oluo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
akıllara, baski, baskı, bir, bulunamayan, dijital, infiniti, infinty, kesimi, kesme, kesmi, makinesinde, problem, sorun, sorunu, vista yüklü laptop, zarar