İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli ...

melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Bilen Personel Alınacaktır

Program/Seviye: Ofis Programları

İngilizce
Yazma: Çok İyi
Okuma: Çok iyi
Konuşma: Çok iyi
Resmi Yazışmalar: Çok iyi

Tercümanlık yapabilecek arkadaşlar kısacası

Uzun süreli bir Proje kapsamında Türkiye Federasyonu olan kar amacı gütmeyen kuruma sözleşmeli bir personel olacaktır tercümanımız.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Öncelikle bu konunun burda olmaması gerektiğini biliyorum ama işsizlik bildiğniz üzere başa bela çok iyi ingilizcesi olan grafikerlerde olduğunu biliyorum bu yüzden bu ilanın yayınlanmasını sağlıyan grafikerler nete teşekkür ederim.
Saygılarımla

Tercümanlık yapabilecek ingilizce bilen

E-posta:

Telefon: 0533 632 73 82
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli - İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli ya da İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli | İngilizce Bilen Personel Alınacaktır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-07-2011 #3
bu tip biri en az 2 milyardan başlar çekimi hazırla
Bu mesajdan alıntı yap