ingilizce çocuk hikayeleri yazarı aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - ingilizce çocuk hikayeleri yazarı aranıyor. ...

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yayınevine iyi derecede ingilizce bilen, çocuklar için kurmaca , gerçeğe dayalı, ingilizce hikayeler üretebilecek olan freelance iş arkadaşları aranıyor.. ilgililer bana ulaşabilir..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • [COLOR=Red]Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.[/COLOR]
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
igoala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igoala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 22-12-2008 #3
HAngi yayınevi?
Silass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Silass(32)

Grafiker / Antalya

Alt 22-12-2008 #4
Yaşadığınız şehir: Konya, Antalya
— Kullandığınız programları ve seviyeleri: Photoshop(orta), Dreamweaver(az), Word(iyi), Powerpoint(iyi)
— İş deneyimi ve içeriği: Gençlik Kitabevinde Çevirmen, Tasarımcı ve Düzenleyici
—Kendiniz hakkında açıklama: Selçuk Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü öğrencisiyim. son sınıfım. yayın evinde dizgi, kapak tasarımı, çevirmenlik yapıyorum. ingilizceme güveniyorum. çevirdiğim makalelerin örnekleri online olmadıkları için sunamıyorum. daha önce hocamla beraber, çocuklara yönelik Türk masallarını ingilizce resimli, hoş, ince, büyük boy kitaplar halinde düzenlemiştik.
hiç olmayan hikayeler yazılması istenirse de yazabilirim.
hangi yayınevinde ve hangi şehirde, ne modda çalışacak kişi(ler) arandığı belirtilirse, daha açıklayıcı bir mesaj gönderebilirim.
teşekkürler...
igoala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igoala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 22-12-2008 #5
Yaşadığınız şehir: Bursa, İstanbul
— Kullandığınız programları ve seviyeleri: Photoshop, corel draw, freehand , Office prog.
— İş deneyimi ve içeriği: Daha önce bir çok yayınevinde hikaye kitaplarım basıldı. Halihazıda da bu işe devam etmekteyim. Ayrıca bu hikayeleri ingizilce olarak da yazabilirim. Çocuk kitapları resimlemesi ve tasarımı da yapmaktayım. Elimde hazırlanmış bir çok örnek var. İlgilenirseniz görüşebiliriz.

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-12-2008 #6
arkadaşlar ben zaten çizerim ve resimlemeleri yapıyorum. iyi derecede ingilizce bilen, özgün hikayeler üretebilecek, oluşturacağı karakterlerle uzun soluklu çizgi roman kurgusu oluşturabilecek, çocuk gelişimine uygun hikayeler yazabilecek bir yazar arıyoruz. daha evvel yapmış olduğunuz çalışmalar var ise onlar eşliğinde benimle temasa geçin lütfen.
jumper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumper

Eğitimci

Alt 06-01-2009 #7
Merhaba
2000 yılından beri çeşitli televizyon kanalları için hazırlanan çocuk programlarının yazarlığını ve süpervizörlüğünü yapmaktayım. Tüm çalışmalarım pedagoglar tarafından değerlendirilerek uygun bulunmuştur. Bugüne kadar 200 ün üzerinde çocuk programı senaryosu yazdım.
Ayrıca yine pedagoglar tarafından değerlendirilerek onaylanan, uluslar arası düzeyde müzikal ve televizyon serileri yazdım. Ancak yapım maliyetlerinin yüksekliği nedeniyle henüz gerçekleştirilemiyor.
Hali hazırda Türkçe olarak yazılıp bitmiş pek çok eğitsel, macera ve komedi dalında seriler ve öykülerim bulunuyor. Ayrıca 2008 yılında basılan okul öncesi yaş grubuna yönelik 5 adet eğitici kitabım da var. Bir de 2,5 aydır üzerinde çalıştığım ve tamamlandığında 6 kitaplık bir seri şeklinde olmasını planladığım 8-12 yaş grubuna yönelik bir macera kitabı hazırlıyorum.

İlgilenirseniz şimdiden teşekkür ederim.
jumper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumper

Eğitimci

Alt 06-01-2009 #8
Yazmayı unutmuşum. İngilizcem iyi derecede olduğu için hali hazırdaki öykü ve serilerimi İngilizceye çevirmek çok zamanımı almaz. Zaten böyle bir çalışmaya başlamıştım. Ayrıca yeni oluşturulacak öyküler için de aynı şey geçerlidir.

teşekkürler.
Alt 12-01-2009 #9
ben hikaye yazarım.
ingilizce de yazarım.

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-01-2009 #10
bu ilanın geçerliliği kalmamıştır. konuyu iptal edemiyorum ama bir görevli görürse bu paylaşımı kapatabilir. teşekkürler iyi çalışmalar..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
araniyor, cocuk, hikayeleri, ingilizce, yazari