İngilizce Kurs Tavsiyeleri-Ankara !

İngilizce Öğrenelim - İngilizce Kurs Tavsiyeleri-Ankara ! ...

rduger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rduger

Webmaster / Yurtdışı

Alt 11-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Ankara'da Genel İngilizce kursu almak istiyorum ancak çok paralar döküp sonunda bir şey kazanamadan ayrılmak istemiyorum eğitim seviyesi iyi olan ve kur bitiminde gerçekten gelişmiş ve öğrenmiş konuşma ve yazma seviyem artmış ayrılmak istiyorum. Sizin tecrübe ettiğiniz veya duyduğunuz tavsiye edebileceğiniz iyi kurslar var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

serkansinanoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkansinanoglu

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 18-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar eger bıldıgınız yer varsa banada yazarmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Unluman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unluman

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Tömer

Alt 25-08-2016 #3
Ankarada olup olmadığını bilmiyorum ama benim de hala daha gittiğim ve keyif alarak ingilizce öğrendiğim bir kurum. Daha bir çok farklı dil de öğrenilebiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam ilk kurulduğunda yabancılara türkçe öğretmek amacıydı. Daha sonra gelişerek içerisine bir çok dili almış bulunmakta. Ben istanbuldaki taksim şubesine gidiyorum. Kesinlikle öneririm. Ayrıca öğrenciyseniz indirim falan da yapıyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap