ingilizce öğrenmenin en güzel yolu

İngilizce Öğrenelim - ingilizce öğrenmenin en güzel yolu ...

Cevapla
ingilizce öğrenmenin en güzel yolu
grafiksiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiksiz

Eğitimci / İstanbul

Standart

ingilizce öğrenmenin en güzel yolu

Alt 22-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İNGİLİZCE İŞ GÖRÜŞMELERİ

Senelerdir hayalini kurduğunuz ve hayalinize ulaşmak için sarf ettiğiniz çalışmaların karşılığı sonunda geldi. Sektöründe iyi bir prestije sahip bir firma tarafından iş görüşmesine davet edildiniz. Büyük bir heyecanla görüşme gününü tarihini ve saatini not alarak telefonu kapattınız. Hemen ne giyeceğinize, işverenlerin karşısında nasıl bir duruş sergileyeceğinize karar vermek için provalar yapmaya karar verdiniz. Peki, sizce ingilizce konuşmalar sırasında sadece bunlar yeterli olacak mıdır? Sizin iyi bir şekilde ingilizce öğrenebileceğiniz güzel bir site önerimiz var ***

Sanırım unuttuğunuz bir şey var? İş başvurusunda bulunurken cvnizde bulunan bildiğiniz yabancı diller kısmına İngilizceyi eklediniz ve işverenler sizin İngilizceye hâkim olduğunuz düşünüyor. Dolayısıyla sözlü mülakatınızda bilgilerin doğruluğunu kontrol edebilmeleri için, İngilizce mülakata da tabi tutulacaksınız. Bu aşamada; ne konuşacağınızı bilmeli grameri doğru kullanmalı ve kullandığınız kelimelerde sadeliğe önem vermelisiniz. Hayalinizdeki işe ulaşabilmeniz izin iyi bir ingilizce dil eğitimi alınması büyük önem taşımaktadır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar eğitimini üniversiteye dahil olmak üzere tamamlamış bireylerin bulunması zordu, çünkü çok az okuyan insan vardı ve okulları bittiklerinde hemen iş bulabiliyorlardı. Ama günümüzde, eğitime verilen önem daha artmış durumdadır ve yaşam kalitesinin artarak herkesin okumaya teşvik edilmesiyle birlikte birçok üniversite mezunu birey ön plana çıkmıştır. Dolayısıyla da işsizlik artmıştır. İşte bu grup arasından seçilebilmek için işverenler aday bulma konusunda titiz davranmakta ve çağ atladığımız göz önünde bulundurularak İngilizce bilgisine önem vermektedir.

Yakaladığınız fırsatı kaçırmamak istiyorsanız bir an önce ** adresine göz atmalısınız. Orada sizi İngilizceyle tanışmanızı sağlayacak kocaman bir dünya bekliyor. Uzman eğitim kadrosu, kendini size göre ayarlayabilen esnek eğitim saatleri ve iş görüşmelerinde size yardımcı olacak dokümanlarla ihtiyacınız olan bilgiye ulaşabilirsiniz. İngilizce eğitimlerinizi bire bir ve özel bir eğitmenden alacağınız için verimlilik üst seviyede olacak ve bireysel gelişiminizi kısa sürede kendi gözlerinizle görebileceksiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Bir programı öğrenmenin en etkili yolu nedir? Mothermonster Graficafe 3 13-03-2013 14:44:28
ingilizce grafikstayla İngilizce Öğrenelim 7 20-12-2012 21:33:31
CS5.1 ingilizce yapamıyorum leone1907 Photoshop Soru ve Sorunlarınız 1 22-10-2012 19:17:37
ingilizce-türkce türkce-ingilizce ispanyolca-türkce metin çeviri kryinfiniti Tercüme Yardım 1 13-11-2009 15:56:37

Kapat
Şifremi Unuttum?