ingilizce-türkce türkce-ingilizce ispanyolca-türkce metin çeviri

Tercüme Yardım - ingilizce-türkce türkce-ingilizce ispanyolca-türkce metin çeviri ...

Konu Kapatılmıştır
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 22-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hertür konulu metin cevirisi yapılır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

* Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
* Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
* Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
* Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
* Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Konu Kapatılmıştır