ink cafe

Logo Tasarımları - ink cafe ...

ink cafe
Earwen6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Earwen6

Öğrenci (Grafik) / Çanakkale

ink cafe

Alt 22-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar daha önce paylaşmıştım bu logomu ama herkes okunma sorununu dile getirmişti. şimdi son halini koyuyorum.

ink cafe
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"İ" ve "K" harfleri çok sert ve düz kalmış diğer harflere göre, ayrıca; kitap-söyleşi-etliklik yazısının fontu çok kötü ve büyük harfle yazılması bariz bir yanlış..

Onun haricinde logodaki çizgilerin gayet iyi, çok kulanılan bir espri ama gayet yerinde olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 22-12-2009 #3
Kullanılan amblem sanki başka bir vektörden Terace edilmiş gibi.Yok öyle değil de çizim ise hatalar var.Çizgiler yumuşak değil.

Yazıya gelince düşünceniz çok güzel fakat uygulamada sıkıntı mevcut.Biraz daha estetik olsa çok hoş dururdu.

Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Earwen6

Alt 22-12-2009 #4
"İ" ve "K" harfleri çok sert ve düz kalmış diğer harflere göre, ayrıca; kitap-söyleşi-etliklik yazısının fontu çok kötü ve büyük harfle yazılması bariz bir yanlış..

Onun haricinde logodaki çizgilerin gayet iyi, çok kulanılan bir espri ama gayet yerinde olmuş.
daha önce i harfini daha farklı yapmıştım düz değildi ama onun için okunma sorunu var demişlerdi. kitap-söyleşi-etkinlik yazısı için dediğiniz doğru onu düşüneceğim. ve bu benim ilk logo çalışmam elimden geldiğince yapmaya çalıştım
Bu mesajdan alıntı yap

Earwen6

Alt 22-12-2009 #5
Kullanılan amblem sanki başka bir vektörden Terace edilmiş gibi.Yok öyle değil de çizim ise hatalar var.Çizgiler yumuşak değil.

Yazıya gelince düşünceniz çok güzel fakat uygulamada sıkıntı mevcut.Biraz daha estetik olsa çok hoş dururdu.

Emeğinize sağlık.
kendi çizimim. bilerek yumuşak yapmak istemedim. teşekkürler yorumunuz için dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2009 #6
fincanın üzerindeki kırmızı tüy bana göre biraz daha yumuşak ve küçük olmalı diğer uyarıları arkadaşlar yapmışlar ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Earwen6

Alt 29-12-2009 #7
fincanın üzerindeki kırmızı tüy bana göre biraz daha yumuşak ve küçük olmalı diğer uyarıları arkadaşlar yapmışlar ellerine sağlık
daha mı küçük olmalı tüy? bence oranı normal ordaki espiri sonuçta onun duman gibi gözükmesi. teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap