Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

İllüstrasyon Çalışmaları - Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen gün yapıp çalışmaların arasında kalan bir diğer renklendirmem..Yine var olabilecek hatalarımı belirtirseniz sevinirim.

Photoshop CS5 / 1 Saat

Bir diğer çalışmam:

http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açar açmaz gözüme ilk batar göğüsler oldu silikonu fazla gelmiş sanırım Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil, o elbise tutmaz onları, emeğine sağlık creedwar.

Beni bozmaz hava hoş, asıl önemli olan uzmanların görüşü tabi.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Smart Aleck

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2012 #3
Açar açmaz gözüme ilk batar göğüsler oldu silikonu fazla gelmiş sanırım Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil, o elbise tutmaz onları, emeğine sağlık creedwar.
ma®tin ne ayaksın yavrucum sen ya Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evilDInk + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Lütfen çalışmaya odaklan, okadar emek vermiş arkadaş Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

Eline sağlık creedwar güzel çalışma...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-03-2012 #4
ma®tin ne ayaksın yavrucum sen ya Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evilDInk + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Lütfen çalışmaya odaklan, okadar emek vermiş arkadaş Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

Lütfen konyu dağıtmayalım, biz de emeğine sağlık dedik. Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Ben yer çekimine inanan biriyim ama şimdi kafam karıştı sadece onu belirttim. Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Smart Aleck

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2012 #5
Lütfen konyu dağıtmayalım, biz de emeğine sağlık dedik. Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Ben yer çekimine inanan biriyim ama şimdi kafam karıştı sadece onu belirttim. Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Yavrucum heryeşin bi tekniği var kurcalama okadar :wink:

Neyse konuyu şeetmeden kaçıyorum..

Çalışmlarının devamını diliyorum creedwar..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2012 #6

Beni bozmaz hava hoş, asıl önemli olan uzmanların görüşü tabi.

Teşekkürler Martin & Value Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

martin yer çekimi uygun yerlerde, son zamanlarda kalçalara silikon yapılıyor diye biliyorum..O tarz çizimlerden de uzak duruyorum Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

Value teşekkürler..Senden de atraksiyon bekliyoruz artık..Çizimler bana ait değil (şimdilik) Pen yazan kısımda sanatçıların isimler yazıyor Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Bu mesajdan alıntı yap
hmtgrphc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmtgrphc

Grafiker / Elazığ

Alt 28-05-2012 #7
ellerine sağlık güzel görünüyor, ama diyecek bir kaç bir şey var basındaki boynuzu altın olarak kabul ediyorum eğer o boynuz altın ise kemer, kılıcın sap kısm,ı alnındaki tac ve küpe gibi görünen metallerin nasıl bir maden olduğunu anlayamadım onlarda altın ise orada bir sorun var diye düşündüm. elbiseye gelince elbise kağıt gibi duruyor, aniden yırtılacak gibi, arka fon ile kadın üstündeki tüylümsü pelerin birbirine girmiş ayrılması lazım diyede düşünmedim değil, ellerin kemiksi kısmındaki ısıkları biraz fütursuzca atılmış gibi. Ukalalık yapmak istemedim kusura kalma ben gördüğümü söyledimInk + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil daha niceleri için kolay gelsin şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(37)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 29-05-2012 #8
ulaşçım, ortak üstadımız vallejo'dan yola çıkarak, kalça ve göğüs konusunda herşeyin yeteri kadar kullanıldığını belirtmek isterim. Vallejo olsa sırtını sıvazlardı bu oranlar için. Ancak boynuz konusunda bende bir yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Kemik boyamayı denersen sonuç bence seninde çok hoşuna gidecek. bir iki çatlak falan ekleyip... Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-06-2012 #9
ellerine sağlık güzel görünüyor, ama diyecek bir kaç bir şey var basındaki boynuzu altın olarak kabul ediyorum eğer o boynuz altın ise kemer, kılıcın sap kısm,ı alnındaki tac ve küpe gibi görünen metallerin nasıl bir maden olduğunu anlayamadım onlarda altın ise orada bir sorun var diye düşündüm. elbiseye gelince elbise kağıt gibi duruyor, aniden yırtılacak gibi, arka fon ile kadın üstündeki tüylümsü pelerin birbirine girmiş ayrılması lazım diyede düşünmedim değil, ellerin kemiksi kısmındaki ısıkları biraz fütursuzca atılmış gibi. Ukalalık yapmak istemedim kusura kalma ben gördüğümü söyledimInk + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil daha niceleri için kolay gelsin şimdiden
Ukalalık olarak asla görmem aksine teşekkür ederim değerlendirmelerin için..Niceleri için sanırım bundan sonra bolca vaktim olur..Teşekkür ederim ilgine..

ulaşçım, ortak üstadımız vallejo'dan yola çıkarak, kalça ve göğüs konusunda herşeyin yeteri kadar kullanıldığını belirtmek isterim. Vallejo olsa sırtını sıvazlardı bu oranlar için. Ancak boynuz konusunda bende bir yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Kemik boyamayı denersen sonuç bence seninde çok hoşuna gidecek. bir iki çatlak falan ekleyip... Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil başarılar.
Boyama gerçekten zaman istiyor..Bir an önce bitsin de yenisine geçeyim diye kasılıyorsun be tamerim..Sıfırdan kasıyordum..Sağlıksal durumlardan yarım kaldı..Şimdi bolca vakit var..Dalarım artık Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil
Bu mesajdan alıntı yap