Innoplants Arkaplan Çalışmam

Deneme Çalışmalar - Innoplants Arkaplan Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar İnternette gezinirken bir bulduğum bir dersi elimden geldiği kadarıyla uygulayarak yapmış olduğum çalışmamdır. Yapıcı eleştirileriniz bekliyorum sevgili arı arkadaşlarım. :smile:...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternette gezinirken bir bulduğum bir dersi elimden geldiği kadarıyla uygulayarak yapmış olduğum çalışmamdır. Yapıcı eleştirileriniz bekliyorum sevgili arı arkadaşlarım. :smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 29-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
keşke çalışmanın aslını da koysaydın ona bakarak ne kadar benzediğini veya benzemediğini söylerdik. ama gördüğüm kadarı ile güzel bir çalışma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2009 #3
şimdi bide hayal gücünü kullanarak bişeyler yap.ona göre puan vericezzz Innoplants Arkaplan Çalışmam
şaka bi yana güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2009 #4
gerçekten güzel uygulamışsınzı.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-07-2009 #5
keşke çalışmanın aslını da koysaydın ona bakarak ne kadar benzediğini veya benzemediğini söylerdik. ama gördüğüm kadarı ile güzel bir çalışma eline sağlık
Photoshop Dersleri: Photoshop ile Çimden yazı yazmak. bu linki takip ederek derse ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2009 #6
Teşekkürler. :smile:

şimdi bide hayal gücünü kullanarak bişeyler yap.ona göre puan vericezzz Innoplants Arkaplan Çalışmam
şaka bi yana güzel çalışma
Teşekkür ettim. Innoplants Arkaplan Çalışmam Onu da yaparım önce öğreneyim. Innoplants Arkaplan Çalışmam

gerçekten güzel uygulamışsınzı.
:smile: Tam benzemedi ama.

Photoshop Dersleri: Photoshop ile Çimden yazı yazmak. bu linki takip ederek derse ulaşabilirsiniz
Kasta çok teşekkür ederim imdadıma yetişmişsin. Bir sitede ingilizcesini uygulamıştım. Aradım bulamadım bir daha burada görmemiştim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap