İnşaat Firması İçin Logo Tasarımı

Logo Tasarımları - İnşaat Firması İçin Logo Tasarımı ...

gvdfl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gvdfl

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

Alt 16-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir inşaat firması'nın Esenyurt'ta yaptırdığı bina için (için de alış merkezi falanda var) logo tasarımı yarışması açmıştı. Yarışma sonuçlandı fakat tasarımım seçilmedi.(İlk 10 da) Sizce ben nerede yanlış yaptım? Yorumlarınızı bekliyorum.İnşaat Firması İçin Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 16-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer şu andaki web sayfasında kullandıkları logo seçilmiş ise öncelikle bu yarışmaya katılmakla hata etmiş olduğunu belirtmek isterim... Değerlendirme kurulunun estetik yetisi sınırlı sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 16-11-2011 #3
Zaten hep söyleriz bir logo illaki yapılan sektörün bir parcasından veya firmanın isminin harflerinden oluşması şart değildir biraz daha geniş düşünülebilir diye..örnek olarak "nike" logosu gösterilebilinir bu söylediğime. Sanırım senin bu çalışman fazlasıyla serbest olmuş olabilir, bende bu yorumu yazmadan önce bi kaç dakika çalışmana bakıp sektörle bütünleştirmeye çalıştım zihnimde, ama ne yazık ki düşsel ve göreceli anlamla sektörle bir türlü yanyana getiremedim çalışmanızı..yani bakınca inşaat sektörünü akla getirmediği gibi ufakta olsa bir çağrışım yapmıyor.Belki sebep bu olabilir. Tabiki emeğinize sağlık İnşaat Firması İçin Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
serayhsky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serayhsky

Grafiker / İzmir

Alt 19-11-2011 #4
web sitelerinde kullandıkları logoysa eğer seçilen, gerçekten arkadaşın dediği gibi estetik duygularında problem olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-11-2011 #5
Bir inşaat firması'nın Esenyurt'ta yaptırdığı bina için (için de alış merkezi falanda var) logo tasarımı yarışması açmıştı. Yarışma sonuçlandı fakat tasarımım seçilmedi.(İlk 10 da) Sizce ben nerede yanlış yaptım? Yorumlarınızı bekliyorum.
suç sizde değil,
firmanın seçici kurulunda.
" altının kıymetini kuyumcu bilir " :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
gvdfl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gvdfl

Öğrenci (Diğer) / Gaziantep

Alt 19-11-2011 #6
Çok kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
crocodile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crocodile

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-11-2011 #7
güzel olmuş. ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
chrisersan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrisersan

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-11-2011 #8
bahsedilen site http://www.panaromia.net/ burasıysa yazıklar olsun oraya konulan logoya...zevk fakirleri...
Bu mesajdan alıntı yap