İnşaat firması kartvizit ve logo

Kartvizit Tasarımları - İnşaat firması kartvizit ve logo ...

tayfovic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayfovic

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve önerilerini bekliyorum

http://i.imgur.com/lSnHZ.jpg

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 04-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanız güzel olmuş
yalnız üsteki mavilik aşağıda olsaydı bütünlük daha iyi sağlanabilirdi sanırım biraz kopuk duruyor gibi
ayrıca logo, telefonlar ve adres kartviziti üç parçaya bölmüş gibi duruyor adres yatay olarak yazılsa bölünmüşlük biraz toparlanır diye düşünüyorum
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mervisshh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervisshh

Alt 04-08-2011 #3
benceed adres bölümü kartvizitin görünümünü değiştirmiş. Sanki ayrı birşeymiş gibi duruyor,bütünlüğü bozmuş. Onun dışında herşey çok güzel İnşaat firması kartvizit ve logo ben çoook beğendim
Emeğinize, ellerinize sağlık.. İnşaat firması kartvizit ve logo İnşaat firması kartvizit ve logo İnşaat firması kartvizit ve logo
Bu mesajdan alıntı yap
tayfovic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayfovic

Alt 04-08-2011 #4
çalışmanız güzel olmuş
yalnız üsteki mavilik aşağıda olsaydı bütünlük daha iyi sağlanabilirdi sanırım biraz kopuk duruyor gibi
ayrıca logo, telefonlar ve adres kartviziti üç parçaya bölmüş gibi duruyor adres yatay olarak yazılsa bölünmüşlük biraz toparlanır diye düşünüyorum
emeğinize sağlık
Üstteki mavilikden kastın web adresinin yazdığı kısımsa aynısı altta sloganın yazılı olduğu kısımda var. sen öyle deyince sayfayı yenileyip baktım acaba hatalı mı yüklendi diye İnşaat firması kartvizit ve logo
Aslına bakarsan o iki mavi kısım aynı hizaya gelirse tek bir çizgi gibi oluyo. yani üstteki kısım altdakinin diğer parçası gibi.
Yorumun için teşekkür ederim ayrıca adres kısmını yeniden düşüneceğim
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 04-08-2011 #5
Üstteki mavilikden kastın web adresinin yazdığı kısımsa aynısı altta sloganın yazılı olduğu kısımda var. sen öyle deyince sayfayı yenileyip baktım acaba hatalı mı yüklendi diye İnşaat firması kartvizit ve logo
Aslına bakarsan o iki mavi kısım aynı hizaya gelirse tek bir çizgi gibi oluyo. yani üstteki kısım altdakinin diğer parçası gibi.
Yorumun için teşekkür ederim ayrıca adres kısmını yeniden düşüneceğim
anladım çok keskin durmuş da o yüzden demiştim bir anda kartvizitte birçok bölüm oluşturuyor o zaman belki de biraz gradient ile daha iyi sonuç alınabilir
yine de emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
pc_alper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 04-08-2011 #6
bende bi yorumda bulunucam; alttaki ve üstteki mavilikler çok keskin durmuş onu daha estetik hale çevirebilirdin mesela logodaki 3 çatı yokmu onun şeklinde aynen o şekli birini aşağıda uygulasaydın yani daha uyumlu olurdu daha estetik dururdu diye düşünüyorum. ama yinede eline sağlık... güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #7
Kartvizit çalışman öncelikle çok karışık bunu belirteyim bana biri bu kartı verse neresine bakacağımı şaşırırım öncelikle font seçimin olmamış italic yerine avant.futura,helvatica gibi fontlarr daha göze hoş gelebilir. Bir inşaat veya yapı firması ve slogan el yazısı okumakta güçlük çekliecek derecede altında geçiş değişik çalışmalar yaparak güzel şeyler çıkarabilirsin logon çok renkli renkleri azaltırsan ve oynamalar yaparsan logonda göze hoş gelecektir emeğine sağlık başarılar
Bu mesajdan alıntı yap