İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği • İmkan Der. Logo Çalışması

Logo Tasarımları - İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği • İmkan Der. Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Mültecilere Yardım Eden Bir Dernek İçin Yaptığım Logo Çalışması Tek Logo Çalışması Yaptım ve İkinci Çalışmayı İstemediler Başörtü Şeklinde Duran Beyaz Çizgi Çeçen Sınırlarını Simge Ediyor Ev Sembolü'de ...

Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mültecilere Yardım Eden Bir Dernek İçin Yaptığım Logo Çalışması Tek Logo Çalışması Yaptım ve İkinci Çalışmayı İstemediler Başörtü Şeklinde Duran Beyaz Çizgi Çeçen Sınırlarını Simge Ediyor Ev Sembolü'de Yuvayı Şemsiye Korumayı Güvercinde Özgürlüğü Simgeliyor Müşteri Onayını verdi Ama ben Birde Grafikerler.Net Üyelerinin Onayı Almak İsterim..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hardware22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardware22

Karikatürist / Diyarbakır

Alt 31-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardes bence çok zekice bir çalışma olmuş yani yeterince mesaj içeriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
halk57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halk57

Öğrenci (Diğer) / Sinop

Güzel

Alt 31-03-2009 #3
gerçekten güzel emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
bubnov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bubnov

Grafiker / Hatay

Alt 31-03-2009 #4
emeğine sağlık on numara!
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 31-03-2009 #5
El olayı çok iyi olmuş ona laf yokta, bu logoda bukadar çok tema neden var, kuş, güneş, anne çocuk, ev, evin kapısı bile var İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği • İmkan Der. Logo Çalışması bir logo içerisinde hiçbirzaman bukadar fazla detay olmaz, bütün bu anlattıklarınızı birkaç çizgiyle anlatmanız gerekiyor...Anlatmak istediğimiz herşeyi logo içerisine sokarsak yaptığımız şeyin adı logo değil karmaşa olur...Acilen sadeleştirilmesi gerektiği kanısındayım,ufak ebatlarda kullanıldığında ne anne ne kağı ne ev ne kuş hiçbirşey görünmeyecektir...Mosmor bir noktadan başka bişey göremez kimse.....Ayrıca birde renk eklenebillir...İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #6
tek renk mi istendi çalışma? bir de ev fazla olmuş. insan siluetlerini direkt olarak şemsiyeyle korunuyor izlenimi verebilirsiniz. Hatta onlar için tek başına el bile yeterli şefkatli koruma var zaten.
Bu mesajdan alıntı yap
mini-cafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mini-cafe

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 31-03-2009 #7
Süper Olmuş Kardeşim...Tebrik Ederim... İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği • İmkan Der. Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
bigmuntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigmuntha(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #8
Bence'de el şekli gayet hoş, avuca sadece tek bir simgeyle bitirebilseydin daha alıcı olabilirdi. Biz yakından bakıyoruz ama mesela tabela olsa, uzaktan bakıldıgında pek bir şey anlaşılmayabilir. Emeğine sağlık bu arada, fikir gayet güzel...
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 01-04-2009 #9
güzel çalışma. özellikle el kısmı çok iyi. ancak çok fazla detay var. uzaktan bakıldığında bu detayların görülmesi ve algılanması çok zor.

türban ve çeçen sınırı'nı içeren bölüm sınır çizgisi anlaşılacak derecede (neredeyse çemberin boyu kadar) daha büyütülüp yerleştirilebilirdi.

bu arada daha evrensel/uluslarası bir çalışma olması gerekmez miydi? niye çeçen sınırı ve türban diye merak ettim -mülteciler hakkındaki bir dernek, niye tek bir bölgeyle ilgileniyor?

efoja'ya katılıyorum. eve gerek yok. şemsiyeye de gerek olmayabilir. güvercin ve koruyan bir şekilde çizeceğin kanatları ile bu imajı verebilirsin zannediyorum.

bir de "imkan der" yazısını tırnaksız yaparsan, logoda kullandığın diğer fontlarla uyumlu olur.
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 08-04-2009 #10
slogan daire ile tam oturmamış. bu detayı atlama
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları