İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul ...

İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnsert ağırlı iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw iyi derece
Photosop iyi derece

İş deneyimi ve içeriği: İnsert sektöründe tecrübeliyim arşivimde mevcut 5 yıldır bu işi yapıyorum evimde yada iş yerinizde insert broşur katalog el ilanı logo kurumsal kimlik çalışmaları yapabilirim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: eğer örnek çalışmalarımı görmek isterseniz mail olarak dönüş yapabilirim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul - İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul ya da İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İnsert ağırlı iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ayfaayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfaayfa

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2013 #3
selam bize cv nizi mesaj atarmısınız sizinle çalışmak isteriz tel: 5064496548
Bu mesajdan alıntı yap