Insert calısması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Insert calısması ...

Insert calısması

Insert calısması

Alt 10-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Insert calısması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kabin resimleri çok havada kalmış gibi, zeminden yumuşak geçişle bir çalışma yapsan daha iyi olur belki.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 11-10-2007 #3
sol üstteki yeşil bandın ne mantığı var anlamadım Insert calısması
kabin resimlerine bencede bir el atmalısın Insert calısması
ben zemini beğendim belki resimlerin altına tamamlayıcı çizgi yada lens atabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-10-2007 #4
kabinler zaten normalde de havada kalmıyo mu Insert calısması)geçiş denedim zeminle bütünleşmiş gibi durdu, gölge verdim hoşum gitmedi. böle bıraktım bende Insert calısması yeşil bantın üzerine modeller yazılıo miss Insert calısması
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 12-10-2007 #5
Kırmızı arka plan, çizgiler, yazılar, düzenlenmesi her şey on numara olmaya aday, geriye unuttuğum bir şey var mı?
Var sanırım, fotoğrafları çıkar, logoyu çıkart. İşte budur dedirten çalışma olacakmış.

Fotoğraflar ve logo ( sanırım tarama ) benim gözümde renk olarak çiğ göründü.

Öneri : Kırmızı arka plan rengini logo rengine yaklaştırım bir baksana.
İki kuruş fazla olsun ama illede kırmızı olsun diyorsan bilemem. Insert calısması

Sevgi ve saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-10-2007 #6
Kırmızı arka plan, çizgiler, yazılar, düzenlenmesi her şey on numara olmaya aday, geriye unuttuğum bir şey var mı?
Var sanırım, fotoğrafları çıkar, logoyu çıkart. İşte budur dedirten çalışma olacakmış.

Fotoğraflar ve logo ( sanırım tarama ) benim gözümde renk olarak çiğ göründü.

Öneri : Kırmızı arka plan rengini logo rengine yaklaştırım bir baksana.
İki kuruş fazla olsun ama illede kırmızı olsun diyorsan bilemem. Insert calısması

Sevgi ve saygılarımla...
teşekkür Insert calısması güzel öneri. zaten iki adet maket gitmişti müşteriye, bu ve zemini bunun turkuaz-siyah olanı. kırmızı istedi böle basıldı. resimler tarama evet Insert calısması firmanın önceki kataloğundan epson scannerde 600 dpı Insert calısması) aslında yeni logoda çalışcaktık ama, fiyat biraz yüksek gelmişti sanırım. teşekkürler eleştiri için Insert calısması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
insert, insert calismasi