İnsert Fiyat Teklifi

Sonuçlanan İlanlar - İnsert Fiyat Teklifi Sponsorlu Bağlantılar Ebat: A4 Sayfa: 16 Renk: 4 renk Adet: 65.000 (her ay yapılacak) ödeme: Çek İrtibat Tel: ********...

İnsert Fiyat Teklifi
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

İnsert Fiyat Teklifi

Alt 20-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ebat: A4
Sayfa: 16
Renk: 4 renk
Adet: 65.000 (her ay yapılacak)
ödeme: Çek

İrtibat Tel: ********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İnsert Fiyat Teklifi - İnsert Fiyat Teklifi ya da İnsert Fiyat Teklifi da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İnsert Fiyat Teklifi | İnsert Fiyat Teklifi

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ozan9292 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan9292(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #3
******** adresinden bana ulaşabilirsiniz
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-04-2010 #4
merhaba bu konuda size yardımcı olmaya calışırız lütfen bizimle iletişime geciniz.
ugur2004 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur2004

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2010 #5
Çok uygun fiyat verebiliriz lütfen bizimle irtibata geçin *********
Tel: 0 545 955 64 44

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-04-2010 #6
merhaba arkadaşlar lütfen kimse yalnış anlamasın burda yazacaklarımı.
teklit isteyen fir bizimle irtibata geçti ve fiyat teklifi sunduk bu raya kadar herşey gayet normal ama sonrası çok garip neden mi?
1. yapılan hesaplamada 12,000 tl kağıt,
2. 2.000 tl mücelit
3. 4,000 tl baskı
gibi fiyat cıkarken bazı firmalar
9,000 + kdv. fiyat vermişler ben şok oldum yabiz veya ben bu işi bilmiyorum yada adamlar ben işin içinden cıkamadım 5.00 tl ile 2.000 tl arasında fark oynasa tamam diyecem bişeylerden çalıyorlar veya stok var diyecem ama yok benim vermiş olduğumun fiyatın 12.000 tl düşüğünü vermişler bu nasıl iş biz işin içinden cıkamadık Buyrun sizileri dinliyorum bakalım nerde yanılmışım
XPPRO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XPPRO

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #7
merhaba arkadaşlar lütfen kimse yalnış anlamasın burda yazacaklarımı.
teklit isteyen fir bizimle irtibata geçti ve fiyat teklifi sunduk bu raya kadar herşey gayet normal ama sonrası çok garip neden mi?
1. yapılan hesaplamada 12,000 tl kağıt,
2. 2.000 tl mücelit
3. 4,000 tl baskı
gibi fiyat cıkarken bazı firmalar
9,000 + kdv. fiyat vermişler ben şok oldum yabiz veya ben bu işi bilmiyorum yada adamlar ben işin içinden cıkamadım 5.00 tl ile 2.000 tl arasında fark oynasa tamam diyecem bişeylerden çalıyorlar veya stok var diyecem ama yok benim vermiş olduğumun fiyatın 12.000 tl düşüğünü vermişler bu nasıl iş biz işin içinden cıkamadık Buyrun sizileri dinliyorum bakalım nerde yanılmışım
İnsert Fiyat Teklifi sizin verdiğiniz fiyatın toplamı 18.000 tl yanlış anlamıyorsam..
eğer bu totalden yanlış anlamamışsam aranızdaki fark 9.000 tl 12.000 değil.
bu düzeltme ile 3000 tl kurtardınız bile..
gelelim kağı fiyatına kağıt fiyatınız çok yüksek; bana kalırsa bunu da bi gözden geçirin. buradan da bı kac bın lira avantaj sağladınız. baskı fiyatınız ba biraz yüksek oradan da bir iki kurtarma operasyonu sağlarsınız.
mücellitin içinde de vardır irili ufaklı bişeyler velhasıl kafa kafaya geldiniz bin yukarı bin aşşağı dengesini de ilişkileriniz sağlarsa aslında gayet avantajlı bır durum çıkabilir ortayaİnsert Fiyat Teklifi
:wink:

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-04-2010 #8
İnsert Fiyat Teklifi sizin verdiğiniz fiyatın toplamı 18.000 tl yanlış anlamıyorsam..
eğer bu totalden yanlış anlamamışsam aranızdaki fark 9.000 tl 12.000 değil.
bu düzeltme ile 3000 tl kurtardınız bile..
gelelim kağı fiyatına kağıt fiyatınız çok yüksek; bana kalırsa bunu da bi gözden geçirin. buradan da bı kac bın lira avantaj sağladınız. baskı fiyatınız ba biraz yüksek oradan da bir iki kurtarma operasyonu sağlarsınız.
mücellitin içinde de vardır irili ufaklı bişeyler velhasıl kafa kafaya geldiniz bin yukarı bin aşşağı dengesini de ilişkileriniz sağlarsa aslında gayet avantajlı bır durum çıkabilir ortayaİnsert Fiyat Teklifi
:wink:
cvp için tşk. ederim 12,000 tl demişim ve bazı ödenekleri yazmadım kaba taslak olanları yazdım tamam hadi dediğiniz gibi olsun 18'den 15 düştük peki adamlar nasıl olurda 9 bin tl fiyat veriyorlar onu anlamış değilim ve soz konusu kağıt ise gayet normal fiyatı cin malıdeğil condat kuşe ve baskıya gelince 130.000 baskıyı hesapla 2 formak olarak kardeşim 5000 tl turuyor ve yeterince indirim yapılmış mücelit desen oda gayet iyi burda bir kaç liranın hesabı değil 12.000 tl hesabı varİnsert Fiyat Teklifi
saygılarımla neyse ben anlamadım inş. anlayan biri cıkar.
kaanbora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaanbora

Matbaacı / İstanbul

Alt 25-04-2010 #9
13.400 TL.+KDV. dir

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-04-2010 #10
13.400 TL.+KDV. dir
hocam bu fiyatı nasıl cıkardınız çok merak ediyorum lütfen yalnış anlamayın belki ben yalnış hesaplamışım diyecem yoksa bilmediğim bir kağıt ve üretimmi çıktı.
hatalarımı görmek için merak ediyorum lütfen yalnış anlaşılmasın
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları