insert hakkında

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - insert hakkında ...

insert hakkında
mahonii1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahonii1987

Matbaacı / Şanlı urfa

Alt 01-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar birazdan baskıya girecek olan insertin çalışması değerli yorumlarınıza

insert hakkında
insert hakkında
insert hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şarküteri ürünleri diye sağ ve sol üst köşelere tanım başlığı koymuşsun ama altında temizlik ürünleri görselleri var! sen bence bunu tekrar kontrol edip öyle baskıya ver insert hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
dekoset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dekoset

Webmaster / İstanbul

Alt 01-02-2011 #3
ikinci ve dördüncü sayfanın tasarımı gerçekten güzel
Bu mesajdan alıntı yap

mahonii1987

Matbaacı / Şanlı urfa

Alt 01-02-2011 #4
şarküteri ürünleri diye sağ ve sol üst köşelere tanım başlığı koymuşsun ama altında temizlik ürünleri görselleri var! sen bence bunu tekrar kontrol edip öyle baskıya ver insert hakkında
haklısın ama baskıda şuanda ve her hafta üst taraf o şekilde klasikleşmiş düzeltilmesi gerekli ama bu marketcilerin yüzünden uğraşamıyoruz artık a/4 kağıda 70 ürün sığarmı ya biz yapıyoruz ne yapalım neler neler yaşıyoruz artık kaldıramıyoruz dikkat edemiyoruz bu tür şeylere onlarda alışmışlar ama birdahaki insertinde buna dikkat ederim teşekkür ederim ikaz ettiğin için
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-02-2011 #5
peki iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

mahonii1987

Matbaacı / Şanlı urfa

Alt 01-02-2011 #6
teşekkür ederim sizede iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 10-02-2011 #7
haklısın ama baskıda şuanda ve her hafta üst taraf o şekilde klasikleşmiş düzeltilmesi gerekli ama bu marketcilerin yüzünden uğraşamıyoruz artık a/4 kağıda 70 ürün sığarmı ya biz yapıyoruz ne yapalım neler neler yaşıyoruz artık kaldıramıyoruz dikkat edemiyoruz bu tür şeylere onlarda alışmışlar ama birdahaki insertinde buna dikkat ederim teşekkür ederim ikaz ettiğin için
güzel çalışma olmuş tebrikler
70 ürün nedir ki biz burada 90-95 leri gördük:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

mahonii1987

Matbaacı / Şanlı urfa

Alt 11-02-2011 #8
güzel çalışma olmuş tebrikler
70 ürün nedir ki biz burada 90-95 leri gördük:sweating:
o kadar ürün 4/a görünmez ya anlamıyorum merketteki tüm ürünleri koyuyolar hepsimi indirimde bunların insert hakkında bildiğim 15 20 ürün indirime girer onlar halka insertle bildirirsin böyle 70 90 ürün konulmazki ya grafikerin iştahıda kaçar zevkide
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 11-02-2011 #9
o kadar ürün 4/a görünmez ya anlamıyorum merketteki tüm ürünleri koyuyolar hepsimi indirimde bunların insert hakkında bildiğim 15 20 ürün indirime girer onlar halka insertle bildirirsin böyle 70 90 ürün konulmazki ya grafikerin iştahıda kaçar zevkide
valla bende çözemedim işi hepsimi indirimde benim bildiğim de belli bir grup özel fiyatla insertte kullanılır. Ama maalesef ne var ne yok sonu 99 Kr. olan herşey insertte. sonrada "bu resimler küçükmü olmuş ney" demiyorlar mı deli oluyorum ne yaptığım işten zevk alıyorum ne de söylenenlerden...
Bu mesajdan alıntı yap