insört veya insert lerle ilgili merak ettikleriniz

Diğerleri - insört veya insert lerle ilgili merak ettikleriniz ...

sertac981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertac981

Ressam / Erzurum

Alt 28-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnsört veya diğer ismiyle insert basımı ve grafikleri ile ilgili merak ettikleriniz varsa yardımcı olabilirim.

elimizde 15.000 kalem ürün çeşidi mevcuttur ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabiliri.elimizdeki resim arşivi gıda ürünleri olup genellikle marketlerle çalışmaktayız.insert çalışmaları akşam matbaa ya teslim edilir ve sabah işyerine gazete mantığı şeklinde servis edilmektedir.çalışmalarımızı yapan grafiker arkadaşlar arkalı önlü bir işi 1 saat içinde yapıyorlar.insört veya insert resimlerine ihtiyaç duyarsanız ben size yardımcı olabilirim

insört veya insert
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozgkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgkay

Ressam / İzmir

insert

Alt 17-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım ve fotoğraf çekimi ücretiniz nedir..?
Bu mesajdan alıntı yap
zewra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zewra

Matbaacı / Batman

Alt 18-07-2012 #3
slm. market insertlerinde kullanılan 3d tarzı reim ve görselleri lazım. Sizde bu tür ürünler var mı, varsa nasıl konuşabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
e_murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e_murat

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2012 #4
Uzun grafik tasarım ile ilgileniyorum insert işine yeni başladım istanbulda bir kaç tane orta ölçekte market gözüme kestirdim birer demo yapıp fiyat teklifiyle sunmak istiyroum fakat elimde görsel yok netten bulmaya çalışıyorum demo için görsel çok aramam lazım yardım ederseniz çok sevinirim iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker1977

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2013 #5
konu ile alakalı insertresimleri.com diye bi site var ama çok güncel değil
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
insert